Zaloguj się do osobistego konta ubezpieczeniowego:

TERAZ by Artystyczna Podróż

Nietypowa wystawa pod patronatem ERGO Hestii, w której szanse na wystawienie swoich prac dostanie każdy właściciel smartphone’a. W przestrzeni galerii sztuki zaprezentowane zostaną bowiem fotografie z Instagrama.

Idea

Inspiracją dla tego wydarzenia stał się popularny profil @artystycznapodroz, który od wielu lat promuje najzdolniejszych artystów zamieszczających swe dzieła w tym serwisie. Ponad 120 tysięcy osób oznaczyło już swoje zdjęcia hasztagiem #artystycznapodroz i pora by ich dzieła i talent uzyskały należyte uznanie i miejsce w przestrzeni miejskiej. Unikatowa szansa łapania ulotnych chwil i pięknych momentów połączona z coraz to doskonalszą technologią i jakością zdjęć sprawia, że każdy z nas dostaje świetne narzędzie do tworzenia sztuki. Demokratyzacja fotografii sprzyja kreatywności i wyrażaniu swojej osobowości poprzez obrazy. TERAZ odpowiada na coraz większą potrzebę docenienia tego aktu i ubiega się o należyte miejsce i pozycję dla tego typu zdjęć. Z tego też powodu każdy ma szansę wziąć udział w tym wydarzeniu. W ramach otwartego konkursu, zarówno amatorzy jak i profesjonaliści będą mieli szansę zmierzyć się z nowym medium fotografii mobilnej.

Konkurs

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są od 4 października do 31 października. Jedynym kryterium jest estetyka fotografii i talent autora. Wziąć udział w konkursie mogą zarówno amatorzy jak i profesjonaliści. Co istotne, zdjęcia muszą być cyfrowe i wykonane przy pomocy telefonu komórkowego. Wystarczy oznaczyć je na Instagramie hasztagiem #apteraz2016.

Wystawa

Trzydzieści najlepszych prac wyłonionych w konkursie trafi do galerii sztuki. Od 18 do 20 listopada przy Mysiej 3 będzie można zobaczyć wybrane dzieła. Dodatkowo, podczas wernisażu wyłoniony zostanie jeden laureat, który w nagrodę wraz z osobą towarzyszącą pojedzie na weekend do Lizbony. Specjalne jury, w skład którego wchodzić będą profesjonalni fotografowie oraz uznane postacie z branży kreatywnej, podejmie się zadania wyłonienia zwycięzcy.

***

Informacje o Grupie ERGO Hestia

Grupa ERGO Hestia łączy biznes z zaangażowaniem społecznym. Obok programu Artystyczna Podróż Hestii jest też mecenasem przyznawanej już od 2001 roku Nagrody Znaku i Hestii im. ks. Józefa Tischnera. Honoruje ona wybitnych intelektualistów i działaczy społecznych.

Poprzez Fundację Integralia tworzy warunki zawodowego startu dla ambitnych osób niepełnosprawnych. Jest też sponsorem tytularnym ERGO Areny, największej hali sportowo–widowiskowej na Pomorzu. Właśnie tam zorganizowała wystawy prac finalistów 11. i 12. edycji konkursu Artystyczna Podróż Hestii, zderzając temat młodej sztuki z przestrzenią masowych widowisk i wydarzeń sportowych.

Tworzą ją dwie spółki ubezpieczeniowe: STU ERGO Hestia SA i STU na Życie ERGO Hestia SA. Spółki Grupy oferują ubezpieczenia dla klientów indywidualnych w zakresie ochrony majątku i życia, a także dla przemysłu oraz małego i średniego biznesu. Ubezpieczenia majątkowe oferowane są pod 4 markami: ERGO Hestia, MTU, mtu24.pl oraz You Can Drive. Prezesem Grupy jest Piotr M. Śliwicki.

Grupie zaufało ponad 3,6 miliona klientów indywidualnych oraz firm reprezentujących mały i średni biznes, a także największe korporacje. Ubezpieczamy co drugą firmę z setki największych w Polsce. O dynamicznym rozwoju Grupy świadczy fakt, że co 13 sekund wystawiana jest nowa polisa ubezpieczeniowa. W 2016 roku pomogliśmy w ponad 600 tysiącach szkód – co minutę podejmujemy decyzję o wypłacie odszkodowania. Głównym akcjonariuszem Grupy ERGO Hestia jest międzynarodowy koncern ubezpieczeniowy ERGO Versicherungsgruppe, należący do największego reasekuratora, Munich Re.

Kontakt

Rzecznik Prasowy Grupy ERGO Hestia

Arkadiusz Bruliński

Załączniki

pobierz [4,6 MB] TerazAP.png

TerazAP.png

pobierz [99,4 kB]

2016_10_04_TERAZ by Artystyczna Podróż.docx

pobierz [343,2 kB]

Regulamin konkursu Teraz by Artystyczna Podróż.pdf