Zaloguj się do osobistego konta ubezpieczeniowego:

Nowoczesna platforma ERGO Hestii z nagrodą w konkursie technologicznym Gazety Bankowej „Techno Biznes”

ERGO Hestia z platformą iHestia wdrożoną w czerwcu 2016 roku, została doceniona za nowoczesne rozwiązania w branży finansowej. Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń zostało uznane za jednego z liderów roku 2016 całej branży finansowo-ubezpieczeniowej.

Nagroda Lider 2016 przyznawana przez Gazetę Bankową już od 15 lat promuje firmy i instytucje, które wyróżniają się szczególnymi osiągnięciami w obszarze nowoczesnych i innowacyjnych technologii. W konkursie ERGO Hestia pokonała silnych kandydatów z obszaru bankowości, którzy do tej pory wyznaczali trend na rynku.

Nowe rozwiązanie cyfrowe ERGO Hestii w centrum wszystkich operacji stawia pośrednika ubezpieczeniowego, oddając w jego ręce nowoczesną platformę trójstronnego dialogu agenta, klienta i ubezpieczyciela. W iHestii agent i klient mogą wykonać czynności, które dotąd były wykonywane jedynie z poziomu centrali ubezpieczyciela. To zupełna nowość na rynku ubezpieczeń, która wspiera wartościowe relacje między agentem a klientem. W Nowym Świecie Ubezpieczeń, bo tak ubezpieczyciel nazywa iHestię, pracuje już ponad 11 000 pośredników ubezpieczeniowych, a liczby mówią same za siebie: aż 90% operacji na polisach może być wykonanych przez agenta lub klienta – bez kontaktu z centralą firmy.

iHestia to:

Więcej informacji o konkursie znajduje się na stronie organizatora: Gazety Bankowej.

Informacje o Grupie ERGO Hestia

Tworzą ją dwie spółki ubezpieczeniowe: STU ERGO Hestia SA i STU na Życie ERGO Hestia SA. Spółki Grupy oferują ubezpieczenia dla klientów indywidualnych w zakresie ochrony majątku i życia, a także dla przemysłu oraz małego i średniego biznesu. Ubezpieczenia majątkowe oferowane są pod 4 markami: ERGO Hestia, MTU, mtu24.pl oraz You Can Drive. Prezesem Grupy jest Piotr M. Śliwicki.

Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia powstało 26 lat temu i w warunkach wolnorynkowej gospodarki rozwinęło się do jednego z trzech największych towarzystw ubezpieczeń w Polsce. ERGO Hestia wielokrotnie wyznaczała kierunki rozwoju polskiego rynku ubezpieczeniowego i zdobywała uznanie klientów oraz partnerów biznesowych dzięki innowacyjności i wysokiej jakości likwidacji szkód.

Grupie zaufało ponad 3,6 miliona klientów indywidualnych oraz firm reprezentujących mały i średni biznes, a także największe korporacje. Ubezpieczamy co drugą firmę z setki największych w Polsce. O dynamicznym rozwoju Grupy świadczy fakt, że co 13 sekund wystawiana jest nowa polisa ubezpieczeniowa. W 2016 roku pomogliśmy w ponad 600 tysiącach szkód – co minutę podejmujemy decyzję o wypłacie odszkodowania. Głównym akcjonariuszem Grupy ERGO Hestia jest międzynarodowy koncern ubezpieczeniowy ERGO Versicherungsgruppe, należący do największego reasekuratora, Munich Re.

Kontakt

Rzecznik Prasowy Grupy ERGO Hestia

Arkadiusz Bruliński

Załączniki

pobierz [112,6 kB]

2017_04_10_Nowoczesna platforma ERGO Hestii z nagrodą w konkursie.docx

pobierz [71,7 kB] LIDER 2016_Gazeta Bankowa.jpg

LIDER 2016_Gazeta Bankowa.jpg