Zaloguj się do osobistego konta ubezpieczeniowego:

ERGO Hestia najlepszą firmą ubezpieczeniową według kapituły Banking & Insurance Forum

Podczas IX Insurance Forum ERGO Hestia zwyciężyła w kategorii „Najlepszy Ubezpieczyciel”. Nagroda potwierdza silną pozycję rynkową ERGO Hestii i Najwyższy Standard Ochrony, jaki zapewnia ona swoim klientom.

Uzasadniając swoją decyzję kapituła podkreśliła, że tytuł „Najlepsza Firma Ubezpieczeniowa 2016 roku” przypadł ERGO Hestii między innymi za najlepiej ocenianą na rynku likwidację szkód oraz najniższy wskaźnik reklamacji wśród największych towarzystw ubezpieczeń. To również docenienie wdrożenia nowoczesnej platformy ubezpieczeniowej iHestia.

- 2016 był dla nas wyjątkowym rokiem. 25-tą rocznicę uczciliśmy premierą iHestii, jedynego w swoim rodzaju narzędzia pełnej obsługi, niemal wszystkich czynności ubezpieczeniowych. Przekazując w ręce naszych partnerów biznesowych i klientów szereg czynności i wgląd w prowadzone operacje dowiedliśmy, że przyjazne partnerstwo i strategia Najwyższego Standardu Ochrony, nie są pustym sloganem. Zaproszenie twórcy i prezesa ERGO Hestii – Piotra Marii Śliwickiego – do zarządu ERGO International, spółki która prowadzi operacje ubezpieczeniowe na 30 światowych rynkach, to początek tworzenia w Sopocie regionalnego centrum referencyjnego – skomentowała przyznanie nagrody Małgorzata Makulska, wiceprezes zarządu ERGO Hestii.

Spotkanie Liderów Bankowości i Ubezpieczeń to cykliczne wydarzenie, realizowane od wielu lat, które skupia wszystkie najważniejsze osobistości i spółki reprezentujące polski sektor finansowy. Forum wymiany doświadczeń między różnymi uczestnikami gry gospodarczej, w tym regulatora, przez wybór odpowiednich tematów zapoczątkowuje dyskusje na najistotniejsze dla sektora finansowego kwestie.

Więcej informacji na stronie organizatora: http://bankowosciubezpieczenia.pl/

***

Informacje o Grupie ERGO Hestia

Tworzą ją dwie spółki ubezpieczeniowe: STU ERGO Hestia SA i STU na Życie ERGO Hestia SA. Spółki Grupy oferują ubezpieczenia dla klientów indywidualnych w zakresie ochrony majątku i życia, a także dla przemysłu oraz małego i średniego biznesu. Ubezpieczenia majątkowe oferowane są pod 4 markami: ERGO Hestia, MTU, mtu24.pl oraz You Can Drive. Prezesem Grupy jest Piotr M. Śliwicki.

Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia powstało 26 lat temu i w warunkach wolnorynkowej gospodarki rozwinęło się do jednego z trzech największych towarzystw ubezpieczeń w Polsce. ERGO Hestia wielokrotnie wyznaczała kierunki rozwoju polskiego rynku ubezpieczeniowego i zdobywała uznanie klientów oraz partnerów biznesowych dzięki innowacyjności i wysokiej jakości likwidacji szkód.

Grupie zaufało ponad 3,2 miliona klientów indywidualnych oraz firm reprezentujących mały i średni biznes, a także największe korporacje. Ubezpieczamy co drugą firmę z setki największych w Polsce. O dynamicznym rozwoju Grupy świadczy fakt, że co 13 sekund wystawiana jest nowa polisa ubezpieczeniowa. W 2016 roku pomogliśmy w ponad 600 tysiącach szkód – co minutę podejmujemy decyzję o wypłacie odszkodowania. Głównym akcjonariuszem Grupy ERGO Hestia jest międzynarodowy koncern ubezpieczeniowy ERGO Versicherungsgruppe, należący do największego reasekuratora, Munich Re.

Kontakt

Rzecznik Prasowy Grupy ERGO Hestia

Arkadiusz Bruliński

Załączniki

pobierz [71,1 kB] logo Ergo Hestia

logo Ergo Hestia

pobierz [94,3 kB] IX Insurance Forum.jpg

IX Insurance Forum.jpg

pobierz [85,7 kB] IX Insurance Forum_Mikołaj Kunica_ERGO Hestia.jpg

IX Insurance Forum_Mikołaj Kunica_ERGO Hestia.jpg

pobierz [112,5 kB]

2017_04_13_ERGO Hestia najlepszym ubezpieczycielem na IX Insurance Forum.docx