Zaloguj się do osobistego konta ubezpieczeniowego:

Brokerzy po raz kolejny potwierdzili! ERGO Hestia najlepszym ubezpieczycielem przedsiębiorstw

Brokerzy ubezpieczeniowi już po raz dziesiąty potwierdzili jakość oferty ubezpieczeniowej Sopockiego Towarzystwa Ubezpieczeń ERGO Hestia dla firm. Nagroda przyznawana jest w drodze tajnego głosowania kilkuset brokerów, reprezentujących całe środowisko.

W ankietowym badaniu wyrażają oni swoją opinię na temat współpracy z ubezpieczycielami w zakresie jakości i dostosowania oferty do potrzeb rynku, poziomu serwisu sprzedażowego oraz standardu likwidacji szkód. Badanie, jak co roku, przeprowadziła firma A.T. Kearney.

Tytuł „Fair Play” przyznawany jest od 2000 r. w dwóch kategoriach: towarzystwo majątkowe oraz towarzystwo życiowe. Grupa ERGO Hestia po raz 10 odebrała nagrodę w kategorii majątkowej, przy czym jest to 6 raz z rzędu, kiedy brokerzy najwyżej oceniają jakość współpracy z sopockim ubezpieczycielem.

Statuetkę z rąk prezesa Stowarzyszenia Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych Łukasza Zonia, odebrał Adam Roman, Członek Zarządu ERGO Hestii. – Uznanie brokerów ubezpieczeniowych jest dla nas potwierdzeniem najwyższego standardu ochrony od pośredników, którzy najlepiej znają potrzeby biznesu i wiedzą, w jakim towarzystwie znajdą na nie najlepsza odpowiedź. Nie od dziś wiadomo, że łatwiej być goniącym, niż gonionym, jednak wygrywając ranking oceny brokerów po raz kolejny z rzędu potwierdziliśmy, że nie spoczywamy na laurach i takie podejście mogę zagwarantować na przyszłość – powiedział po odebraniu nagrody Adam Roman.

ERGO Hestia została również uhonorowana specjalną nagrodą „Super Fair Play” za najlepszą ofertę dla klientów korporacyjnych na przestrzeni ostatnich 25 lat. – To dla nas szczególnie ważna nagroda dlatego, że ERGO Hestia wyrosła na ubezpieczeniach korporacyjnych, a ubezpieczenia detaliczne pojawiły się w naszej ofercie kilka lat później. Nagrodę tę dedykuję całemu zespołowi, który przez wiele lat ciężko na nią zapracował – podsumowała Małgorzata Makulska, Wiceprezes Zarządu ERGO Hestii.

Jubileuszowy XX Kongres Brokerów odbywa się pod hasłem „25 lat razem w służbie klienta”. W tym roku zgromadził kilkuset ekspertów branży finansowej oraz przedstawicieli kilkunastu towarzystw ubezpieczeń. W  ramach panelów dyskusyjnych ERGO Hestia zaprosiła brokerów do rozmowy o bezpieczeństwie flot. Prezentacje i warsztaty poświęcone są głównie prewencji, a prowadzą je m.in. eksperci inżynieryjnej spółki towarzystwa Hestii Loss Control.

- Ubezpieczenia flot ze względu na dynamiczne zmiany cen ubezpieczeń są w ostatnich miesiącach, również w środowisku przedsiębiorców gorącym tematem. ERGO Hestia widzi tutaj dla siebie w szczególności rolę wspierającą w szerszym aspekcie niż samo ubezpieczenie i likwidacja szkód. Podczas spotkań w niekonwencjonalny sposób przekonujemy managerów odpowiedzialnych za zarządzanie flotami do inwestowania nie tylko w dobre ubezpieczenia, ale przede wszystkim w szkolenia i edukację kierowców. Doradzamy jak obniżyć liczbę wypadków i zmitygować wiele z ryzyk będących ich następstwem – mówi Marcin Dębicki, dyrektor Biura Ubezpieczeń Podmiotów Gospodarczych ERGO Hestii.

Podczas Kongresu Brokerów dystrybuowany jest najnowszy numer jedynego na rynku profesjonalnego czasopisma dot. underwritingu, oceny ryzyka, bezpieczeństwa informacji i likwidacji szkód – Risk Focus, w którym eksperci Grupy ERGO Hestia dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Przypomnijmy, że majątkowa ERGO Hestia po raz pierwszy otrzymała nagrodę "Fair Play" w 2006 roku, a później w latach 2007 – 2009, 2012 – 2017 roku. Spółka życiowa ERGO Hestii została uhonorowana nagrodą „Fair Play” trzykrotnie w latach 2003 oraz 2008 – 2009. W 2017 roku ERGO Hestia otrzymała nagrodę Super Fair Play w kategorii ubezpieczeń majątkowych. 

***

Informacje o Grupie ERGO Hestia

Tworzą ją dwie spółki ubezpieczeniowe: STU ERGO Hestia SA i STU na Życie ERGO Hestia SA. Spółki Grupy oferują ubezpieczenia dla klientów indywidualnych w zakresie ochrony majątku i życia, a także dla przemysłu oraz małego i średniego biznesu. Ubezpieczenia majątkowe oferowane są pod 4 markami: ERGO Hestia, MTU, mtu24.pl oraz You Can Drive. Prezesem Spółek Grupy jest Piotr M. Śliwicki.

Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia SA powstało 26 lat temu i w warunkach wolnorynkowej gospodarki rozwinęło się do jednego z trzech największych towarzystw ubezpieczeń w Polsce. ERGO Hestia wielokrotnie wyznaczała kierunki rozwoju polskiego rynku ubezpieczeniowego i zdobywała uznanie klientów oraz partnerów biznesowych dzięki innowacyjności i wysokiej jakości likwidacji szkód.

Grupie zaufało 3,2 miliona klientów indywidualnych oraz firm reprezentujących mały i średni biznes, a także największe korporacje. Ubezpieczamy co drugą firmę z setki największych w Polsce. O dynamicznym rozwoju Grupy świadczy fakt, że co 13 sekund wystawiana jest nowa polisa ubezpieczeniowa. W 2016 roku pomogliśmy w ponad 600 tysiącach szkód – co minutę podejmujemy decyzję o wypłacie odszkodowania. Głównym akcjonariuszem Spółek Grupy ERGO Hestia jest międzynarodowy koncern ubezpieczeniowy ERGO Versicherungsgruppe AG, należący do największego reasekuratora, Munich Re.

Kontakt

Rzecznik Prasowy Grupy ERGO Hestia

Arkadiusz Bruliński

Załączniki

pobierz [7,7 kB] EH_NSO_282x250.png

EH_NSO_282x250.png

pobierz [441,8 kB] Flota zabezpieczona pod korek_ERGO Hestia.jpg

Flota zabezpieczona pod korek_ERGO Hestia.jpg

pobierz [311,8 kB] Prezes Małgorzata Makulska z Super Fair Play.jpg

Prezes Małgorzata Makulska z Super Fair Play.jpg

pobierz [383,5 kB] Flota zabezpieczona pod korek.jpg

Flota zabezpieczona pod korek.jpg

pobierz [119,3 kB]

2017_05_25_Brokerzy po raz dziesiąty potwierdzili_ERGO Hestia najlepszym ubezpieczycielem dla firm.d