Zaloguj się do osobistego konta ubezpieczeniowego:

100 punktów do spotkań i dialogu dla klientów ERGO Hestii

Profesjonalne doradztwo w nowoczesnej i otwartej na dialog z klientami przestrzeni. ERGO Hestia wspólnie z najlepszymi agentami ubezpieczeniowymi otworzyła już sto wystandaryzowanych punktów sprzedaży i obsługi klientów.

Punkty Standard to strategiczny projekt ERGO Hestii, stworzony z myślą o agentach, którzy chcą rozwijać swój biznes w oparciu o filozofię Najwyższego Standardu Ochrony. Setny taki lokal został otwarty 19 lipca w Tarnowie. W ciągu kolejnych miesięcy ich liczba wzrośnie do co najmniej 150. Typując partnerów do programu Punktów Standard ERGO Hestia stawia na agentów, którzy rozumieją, że ubezpieczenia to coś więcej niż proste wystawianie polis. W Punkcie Standard nasi klienci mają gwarancję z jednej strony wysokiego poziomu obsługi i merytorycznego doradztwa ubezpieczeniowego, z drugiej mogą oczekiwać komfortu, jaki oferuje nowoczesna i przyjazna przestrzeń zaaranżowana przy współpracy agenta z ERGO Hestią. Ubezpieczyciel wspiera swoich najlepszych partnerów biznesowych na etapie projektu, budowy, wyposażenia a następnie promocji i prowadzenia Punktów Standard.

- Punkty Standard to projekt mający na celu zapewnienie klientom Najwyższego Standardu Ochrony poprzez przyjazny dostęp do oferty ubezpieczeniowej – podkreśliła podczas otwarcia setnego punktu Małgorzata Makulska, wiceprezes ERGO Hestii. Do współpracy w projekcie zapraszamy sprawdzonych i lojalnych partnerów utożsamiających się z marką ERGO Hestia. W takich miejscach kreujemy nową przestrzeń dla doradztwa i dialogu z klientami. Najwyższy Standard Ochrony ERGO Hestii wyróżnia się na rynku i nierozerwalnie łączy właśnie z dobrym doradztwem i najwyższą jakością obsługi - dodała.

Punkt Standard przy ul. Bema 20 w Tarnowie jest wyjątkowy z kilku powodów. Przestrzeń zaaranżowana dla klientów nie ogranicza się do możliwości rozmowy na temat ubezpieczeń.

- Dzięki połączeniu z galerią sztuki mam nadzieję, że „Bema 20” stanie się popularnym miejscem spotkań, bo ubezpieczenia to przecież… sztuka wyboru. mówiła podczas otwarcia Agnieszka Niedbała, właścicielka agencji ubezpieczeniowej. Nie było łatwo podjąć decyzję o zmianie lokalizacji, ale po 18 latach dojrzałam do tego. To miejsce z historią, z duszą i wierzę, że „Bema 20” będzie nowym adresem na mapie Tarnowa, który będzie sprzyjał dialogowi w różnych wymiarach, zarówno tym biznesowym, jak też artystycznym – dodała.

Pierwszą wystawę w galerii „Bema 20” otworzyła Magdalena Kąkolewska, prezes Fundacji Artystycznej Podróży Hestii.

Otwierając wystawę „Zwycięzcy” prezentujemy przekrój prac laureatów naszego konkursu skierowanego do artystów kończących uczelnie artystyczne. Z pewnością należą oni do grona najzdolniejszych artystów młodego pokolenia i wierzę, że dzięki przygodzie z Artystyczną Podróżą Hestii mogli doświadczyć czegoś nowego, tak samo jak biznes może czerpać ze sztuki. W takich okolicznościach to optymalne połączenie tych dwóch, tylko wbrew pozorom odrębnych, światów.

***

Informacje o Grupie ERGO Hestia

Tworzą ją dwie spółki ubezpieczeniowe: STU ERGO Hestia SA i STU na Życie ERGO Hestia SA. Spółki Grupy oferują ubezpieczenia dla klientów indywidualnych w zakresie ochrony majątku i życia, a także dla przemysłu oraz małego i średniego biznesu. Ubezpieczenia majątkowe oferowane są pod 4 markami: ERGO Hestia, MTU, mtu24.pl oraz You Can Drive. Prezesem Spółek Grupy jest Piotr M. Śliwicki.

Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia SA powstało 26 lat temu i w warunkach wolnorynkowej gospodarki rozwinęło się do jednego z trzech największych towarzystw ubezpieczeń w Polsce. ERGO Hestia wielokrotnie wyznaczała kierunki rozwoju polskiego rynku ubezpieczeniowego i zdobywała uznanie klientów oraz partnerów biznesowych dzięki innowacyjności i wysokiej jakości likwidacji szkód.

Grupie zaufało 3,2 miliona klientów indywidualnych oraz firm reprezentujących mały i średni biznes, a także największe korporacje. Ubezpieczamy co drugą firmę z setki największych w Polsce. O dynamicznym rozwoju Grupy świadczy fakt, że co 13 sekund wystawiana jest nowa polisa ubezpieczeniowa. W 2016 roku pomogliśmy w ponad 600 tysiącach szkód – co minutę podejmujemy decyzję o wypłacie odszkodowania. Głównym akcjonariuszem Spółek Grupy ERGO Hestia jest międzynarodowy koncern ubezpieczeniowy ERGO Versicherungsgruppe AG, należący do największego reasekuratora, Munich Re.

Kontakt

Rzecznik Prasowy Grupy ERGO Hestia

Arkadiusz Bruliński

Załączniki

pobierz [1,0 MB] Certyfikat dla Agnieszki Niedbały od Prezes Małgorzaty Makulskiej .jpg

Certyfikat dla Agnieszki Niedbały od Prezes Małgorzaty Makulskiej .jpg

pobierz [1,5 MB] Zespół Punktu Standard Bema 20.jpg

Zespół Punktu Standard Bema 20.jpg

pobierz [898,4 kB] Bema 20.jpg

Bema 20.jpg

pobierz [118,6 kB]

2017_07_20_100 punktów do spotkań i dialogu dla klientów ERGO Hestii.docx