Zaloguj się do osobistego konta ubezpieczeniowego:

Polscy kierowcy inspirują, motoblogerzy opisują: jak jeździć, aby było bezpieczniej

W ramach prowadzonej przez Ergo Hestię akcji #postępyRobię znani polscy motoblogerzy zorganizowali już 5 konkursów, przyznali ponad 100 nagród i otrzymali wprost od polskich kierowców kilkadziesiąt spostrzeżeń na temat codziennej jazdy.

Kierowcy inspirują, a blogerzy opisują kręcąc do tego filmy, przygotowując animacje i robiąc zdjęcia z których w efekcie powstanie Niecodzienny Poradnik Codziennej Jazdy. Tematy jakie przedstawią w nim blogerzy to m.in. bezpieczna jazda nocą, sprawne poruszanie się po mieście i autostradach oraz kultura na drodze.

Poradnik będzie zbiorem patentów pasjonatów motoryzacji i profesjonalnych rad znanego kierowcy rajdowego – Michała Kościuszko. Dodatkowo swój wkład może wnieść do niego każdy polski kierowca. Wystarczy wziąć udział w konkursie na blogu bądź przesłać swoją propozycję rady na adres postepyrobie@ergohestia.pl.

W tworzeniu poradnika udział bierze cała motospołeczność - to czytelnicy podpowiadają nam na co powinniśmy zwrócić uwagę m.in. dzięki organizowanym przez nas konkursom czy wydarzeniu #postępyRobię na Facebooku. Dzięki temu mamy pewność, że w poradniku znajdą się informacje, które faktycznie interesują kierowców, a nie kopiowane masowo fragmenty starych książek czy kodeksu ruchu drogowego – opowiada Prentki.

Kulisy jego powstawania cały czas obserwować można na blogach - cyklicznie pojawiają się tam materiały robocze i zdjęcia akcji od kuchni, a toczące się pod wpisami dyskusje są polem wymiany doświadczeń.

Aktualności dotyczące kolejnych działań można śledzić w ramach dedykowanego akcji wydarzenia na Facebooku i pod #postępyRobię.

***

Informacje o Grupie Ergo Hestia

Tworzą ją trzy spółki ubezpieczeniowe: STU Ergo Hestia SA, STU na Życie Ergo Hestia SA oraz MTU Moje Towarzystwo Ubezpieczeń SA. Spółki Grupy oferują ubezpieczenia dla klientów indywidualnych w zakresie ochrony majątku i życia, a także dla przemysłu oraz małego i średniego biznesu.

W ubiegłym roku Grupie zaufało ponad 3,6 miliona klientów indywidualnych oraz firm reprezentujących mały i średni biznes, a także największe korporacje. Ubezpieczamy co drugą firmę z setki największych w Polsce. O dynamicznym rozwoju Grupy świadczy fakt, że co 9 sekund wystawiana jest nowa polisa ubezpieczeniowa. Co minutę podejmujemy decyzję o wypłacie odszkodowania.

Głównym akcjonariuszem Grupy Ergo Hestia jest międzynarodowy koncern ubezpieczeniowy Ergo Versicherungsgruppe, należący do największego globalnego reasekuratora, Munich Re.

Kontakt

Rzecznik Prasowy

Marcin Żebrowski

Załączniki

pobierz [43,8 kB] #postępyRobię_logo.jpg

#postępyRobię_logo.jpg

pobierz [120,8 kB]

20140820_Polscy kierowcy inspirują_motoblogerzy opisują jak jeździć_aby wszystkim żyło się lepiej .d