Zaloguj się do osobistego konta ubezpieczeniowego:

Projekty ERGO Hestii nagrodzone w Konkursie AGAPE!

Nieszablonowy raport roczny Grupy ERGO Hestia oraz projekt #mistrzowskaochrona, którego twarzą jest Małgorzata Białecka, wygrały w swoich kategoriach w Konkursie Biuletynów Firmowych AGAPE 2016.

Raport Roczny Grupy ERGO Hestia za rok 2015 zwyciężył w kategorii Projekt Jednorazowy Korporacyjny Drukowany 2016. Zwycięska koncepcja jest wynikiem współpracy artysty-grafika Magdaleny Benedy oraz Katarzyny Kimak – laureatki nagrody Prezesa Piotra M. Śliwickiego w konkursie Artystyczna Podróż Hestii 2015. Publikacja prezentuje sposób, w jaki laureatka konkursu interpretuje wartości i ideały, którymi kieruje się firma i jej pracownicy. Neonową instalację autorstwa Katarzyny Kimak pt. "Dialog", publiczność miała okazję zobaczyć na ostatniej wystawie finałowej konkursu w przestrzeni Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.

Hestyjne Raporty roczne przez wielu traktowane są jak przepiękne albumy. Zawsze zaskakują odbiorców pomysłem, proponując refleksje nad starannie wybranym motywem przewodnim. W ostatnich latach były to np. rozwój na przestrzeni lat, zaufanie czy waga liczb, a wcześniej także – sacrum i profanum, wartości przekazywane przez pokolenia.

W kategorii Projekt Multimedialny 2016 – pierwsze miejsce zajął projekt promujący ubezpieczenia ERGO Podróż #mistrzowskaochrona, a zaraz za nim uplasował się cykl filmów o pasjach pracowników Grupy „ERGO Hestia z pasją”. Obydwa projekty zostały realizowane we współpracy z Polish Creative Group.

Projekt #mistrzowskaochrona jest promowany przez Małgorzatę Białecką, uczestniczkę Igrzysk Olimpijskich w Rio. Windsurferka Sopockiego Klubu Żeglarskiego ERGO Hestia Sopot jest twarzą ubezpieczenia podróżnego ERGO Podróż zapewniającego kompleksową ochronę podczas podróży na całym świecie.

- Cieszę się, że zwycięskie projekty są między innymi efektem naszego długofalowego zaangażowania we wspieranie wybranych inicjatyw – mówi Mikołaj Kunica, dyrektor Biura Komunikacji Grupy ERGO Hestia. To już drugi Raport Roczny przygotowany przez laureata konkursu Artystyczna Podróż Hestii. Konkursu, który w tym roku zorganizowany został po raz 15. W tym przypadku wyzwanie polega na odwzorowaniu stylu i formy, w jakiej zapewniamy na co dzień naszym klientom Najwyższy Standard Ochrony. Powierzenie tego zadania w ręce młodych artystów pokazuje, że oni intuicyjnie identyfikują najważniejsze punkty, w których pulsuje życie firmy, docierają do sedna naszego biznesu, prezentując niezależne spojrzenie na świat, który my widzimy najczęściej od wewnątrz. Raport Roczny Grupy ERGO Hestia za 2015 rok przedstawia firmę od tej ludzkiej strony. Pokazuje nas z różnych perspektyw, tak samo, jak my z różnych perspektyw na co dzień postrzegamy siebie wzajemnie. Również w przypadku projektu #mistrzowskaochrona możemy czerpać z szesnastoletniej historii współpracy z Sopockim Klubem Żeglarskim ERGO Hestia Sopot. Dziś współpracujemy z kolejną uczestniczką Igrzysk, która swoim przykładem w znakomity sposób promuje nasze ubezpieczenia – dodaje Mikołaj Kunica.

Konkurs Biuletynów Firmowych jest organizowany od 2001 r. przez agencją doradczą i wydawniczą AGAPE. Jest to ogólnopolski konkursu na najlepszą publikację firmową (custom publishing).

Celami Konkursu są wyłonienie najlepszych publikacji i pokazanie na ich przykładzie, w jaki sposób biuletyn firmowy może realizować cele oraz z jakich narzędzi dziennikarskich, graficznych i edytorskich korzystać, by magazyn spełniał standardy profesjonalizmu.

Publikacje Grupy ERGO Hestia: http://www.ergohestia.pl/o-hestii/publikacje/publikacje.html

***

Informacje o Grupie ERGO Hestia

Tworzą ją dwie spółki ubezpieczeniowe: STU ERGO Hestia SA i STU na Życie ERGO Hestia SA. Spółki Grupy oferują ubezpieczenia dla klientów indywidualnych w zakresie ochrony majątku i życia, a także dla przemysłu oraz małego i średniego biznesu. Ubezpieczenia majątkowe oferowane są pod 4 markami: ERGO Hestia, MTU, mtu24.pl oraz You Can Drive. Prezesem Grupy jest Piotr M. Śliwicki.

Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia powstało 25 lat temu i w warunkach wolnorynkowej gospodarki rozwinęło się do jednego z trzech największych towarzystw ubezpieczeń w Polsce. ERGO Hestia wielokrotnie wyznaczała kierunki rozwoju polskiego rynku ubezpieczeniowego i zdobywała uznanie klientów oraz partnerów biznesowych dzięki innowacyjności i wysokiej jakości likwidacji szkód.

Grupie zaufało ponad 2,4 miliona klientów indywidualnych oraz firm reprezentujących mały i średni biznes, a także największe korporacje. Ubezpieczamy co drugą firmę z setki największych w Polsce. O dynamicznym rozwoju Grupy świadczy fakt, że co 13 sekund wystawiana jest nowa polisa ubezpieczeniowa. W 2015 roku pomogliśmy w ponad 600 tysiącach szkód – co minutę podejmujemy decyzję o wypłacie odszkodowania. Głównym akcjonariuszem Grupy ERGO Hestia jest międzynarodowy koncern ubezpieczeniowy ERGO Versicherungsgruppe, należący do największego reasekuratora, Munich Re.

Kontakt

Rzecznik Prasowy Grupy ERGO Hestia

Arkadiusz Bruliński

Załączniki

pobierz [10,7 kB] AGAPE_Konkurs_2016.jpg

AGAPE_Konkurs_2016.jpg

pobierz [103,1 kB]

20161018_Projekty ERGO Hestii nagrodzone w Konkursie AGAPE.docx