Zaloguj się do osobistego konta ubezpieczeniowego:

Klienci ERGO Hestii z GEO Care

Europ Assistance Polska wprowadziła aplikację mobilną GEO Care, dzięki której możliwe jest śledzenie poprzez geolokalizację aktualnego położenia pomocy drogowej. Z funkcjonalności tej korzystają klienci ERGO Hestii, którzy otrzymują SMS-a z linkiem do mobilnej strony www, umożliwiającej monitorowanie orientacyjnego czasu dojazdu holownika.

Nowoczesne technologie odgrywają coraz ważniejszą rolę w życiu każdego człowieka. Dlatego w oparciu o takie właśnie rozwiązania powstała aplikacja, która jeszcze bardziej usprawnia obsługę i umożliwia klientom bieżące monitorowanie czas dojazdu pomocy drogowej.

Aplikacja GEO Care wykorzystuje popularną technologię GPS (Global Positioning System), do lokalizowania urządzenia na podstawie sygnałów z satelitów. W tym przypadku pozwala ona na ustalenie aktualnej pozycji pojazdu pomocy drogowej. Klienci, którzy oczekują na pomoc na miejscu zdarzenia, otrzymują w wiadomości SMS link do strony www zoptymalizowanej do urządzeń mobilnych. Po otwarciu strony widzą na mapie zarówno gdzie, w danej chwili, znajduje się pomoc drogowa, jak też ile czasu potrzebuje, aby pojawić się na miejscu i udzielić im wsparcia.

Szacowany czas dojazdu wyliczany jest na podstawie Google Maps i pokazuje zoptymalizowaną, najkrótszą trasę wraz z uwzględnieniem aktualnych warunków drogowych.

- Kolizja czy awaria auta zawsze wiąże się ze stresem, dlatego dla naszych klientów tak ważna jest dokładna i szybka informacja, co będzie się działo dalej. Zaczynając od infolinii, gdzie naszych klientów wita Jerzy Stuhr, przez rzetelną pomoc naszych konsultantów po wdrożoną właśnie możliwość monitorowania czasu i trasy przyjazdu pomocy drogowej. To wszystko podnosi komfort obsługi i jest elementem najwyższego standardu ochrony oferowanego przez ERGO Hestię – mówi Mikołaj Kunica, dyrektor Biura Komunikacji ERGO Hestii.

- Rozwiązanie GEO Care umożliwia dostęp do rzeczywistych danych dotyczących wykonywanej usługi, w tym podglądu trasy przejazdu usługodawcy, obecnego statusu realizacji usługi, czy dostępności danego usługodawcy. Teraz także pozwala klientom oczekującym na pomoc na bieżąco monitorować czas dojazdu i aktualną pozycję pomocy drogowej. W ten sposób podnieśliśmy poziom obsługi, a co za tym idzie zadowolenia klientów – mówi Rafał Marczewski, Dyrektor Departamentu Operacyjnego &IT w Europ Assistance Polska.

Informacje o Grupie ERGO Hestia

Tworzą ją dwie spółki ubezpieczeniowe: STU ERGO Hestia SA i STU na Życie ERGO Hestia SA. Spółki Grupy oferują ubezpieczenia dla klientów indywidualnych w zakresie ochrony majątku i życia, a także dla przemysłu oraz małego i średniego biznesu. Ubezpieczenia majątkowe oferowane są pod 4 markami: ERGO Hestia, MTU, mtu24.pl oraz You Can Drive. Prezesem Grupy jest Piotr M. Śliwicki.

Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia powstało 25 lat temu i w warunkach wolnorynkowej gospodarki rozwinęło się do jednego z trzech największych towarzystw ubezpieczeń w Polsce. ERGO Hestia wielokrotnie wyznaczała kierunki rozwoju polskiego rynku ubezpieczeniowego i zdobywała uznanie klientów oraz partnerów biznesowych dzięki innowacyjności i wysokiej jakości likwidacji szkód.

Grupie zaufało ponad 2,4 miliona klientów indywidualnych oraz firm reprezentujących mały i średni biznes, a także największe korporacje. Ubezpieczamy co drugą firmę z setki największych w Polsce. O dynamicznym rozwoju Grupy świadczy fakt, że co 13 sekund wystawiana jest nowa polisa ubezpieczeniowa. W 2015 roku pomogliśmy w ponad 600 tysiącach szkód – co minutę podejmujemy decyzję o wypłacie odszkodowania. Głównym akcjonariuszem Grupy ERGO Hestia jest międzynarodowy koncern ubezpieczeniowy ERGO Versicherungsgruppe, należący do największego reasekuratora, Munich Re.

 

***

Informacje o Europ Assitance

Grupa Europ Assistance, twórca idei assistance i założyciel tej branży na świecie, powstała w 1963 roku. Dziś jest jednym z liderów w zakresie kompleksowych usług assistance – niesienia natychmiastowej pomocy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, w każdym miejscu na świecie. Corocznie Grupa Europ Assistance interweniowała w ponad 11 milionach spraw, w 208 krajach na 5 kontynentach.

Działalność Grupy Europ Assistance obejmuje szeroko rozumianą pomoc assistance przede wszystkim w czterech dziedzinach: Podróż, Zdrowie, Samochód, Dom i Rodzina. Jednym z priorytetowych obszarów jej wzrostu jest stałe rozszerzanie palety usług z zakresu assistance medycznego, uwzględniających zmieniające się preferencje klientów oraz trendy społeczno-demograficzne, wynikające m.in. z postępującej urbanizacji, wzrostu mobilności społeczeństwa oraz rosnącej średniej długości życia.

Więcej informacji na temat Europ Assistance można znaleźć na stronach: www.europ-assistance.com  www.europ-assistance.pl

Kontakt

Biuro Komunikacji

Wiktor Miliszewski

Załączniki

pobierz [100.3 kB]

2016_12_13_Klienci ERGO Hestii z GEO Care.docx

pobierz [107.7 kB] geo care.png

geo care.png