Zaloguj się do osobistego konta ubezpieczeniowego:

ERGO Hestia Pomorskim Pracodawcą Roku 2017

ERGO Hestia zwyciężyła w konkursie organizowanym przez Pracodawców Pomorza na najlepszego pracodawcę na Pomorzu. Decyzja Kapituły Nagrody w kategorii duże przedsiębiorstwa była jednogłośna. 

Konkurs organizowany przez Pracodawców Pomorza skierowany jest do pomorskich firm, mających znaczący udział w rozwoju gospodarczym kraju i regionu, których działania upowszechniają praktyki społecznej odpowiedzialności biznesu, będąc przy tym organizatorami miejsc pracy przyjaznych pracownikom.

- Największą wartością Grupy ERGO Hestia są nasi pracownicy, dlatego dbamy o to, by czuli się w pracy jak najlepiej – mówi Joanna Wszeborowska, dyrektor Biura Doboru i Rozwoju Kadr ERGO Hestii. Zatrudniamy blisko 3 tysiące pracowników, którzy pracują na najwyższy standard ochrony ubezpieczeniowej ponad 3 milionów naszych klientów indywidualnych oraz firm Nagroda Pracodawca Roku przyznana przez Pracodawców Pomorza ma szczególne znaczenie przede wszystkim dlatego, że przyznają ją ludzie silnie związani z biznesem, co pozwala im realnie ocenić i docenić nasze standardy jako pracodawcy. Nasze działania doceniają też pracownicy. Ostatnie badanie zaangażowania Pracowników, pokazało, że aż 84% z nich jest zadowolonych ze swojego Pracodawcy. To między innymi efekt promowania różnorodności i umożliwiania rozwoju zawodowego. Dbamy o to, by pracownicy mieli możliwości indywidualnego awansu i jednocześnie widzieli przed sobą wspólne cele, z którymi się utożsamiają. Współpraca pomiędzy pracownikami jest łatwiejsza dzięki programom szkoleniowym oraz działalności w ramach projektów społecznych. Nagroda główna oraz tytuł Pomorskiego Pracodawcy Roku 2017 to dla nas olbrzymi zaszczyt, ale i zobowiązanie do tego, aby poprzez najlepsze HR-owe praktyki inspirować nasze otoczenie biznesowe do rozwoju – dodaje Joanna Wszeborowska.

Wspieramy naszych Pracowników oferując im m.in. opiekę medyczną, przedszkole dla dzieci, opiekę nad dziećmi w dni wolne od pracy benefity dla rowerzystów, elastyczne godziny pracy, firmowe bistro i kawiarnię, preferencyjne warunki ubezpieczeń oraz kredytów, a także szeroką ofertę rozwojową.

Przed nami ważny rok pod kątem kreowania wizerunku ERGO Hestii jako dobrego miejsca pracy dla naszych Pracowników i potencjalnych Kandydatów, a za nami już mobilizujące do działania zwycięstwo. Pomorski Pracodawca Roku 2017 to nagroda potwierdzająca klarowność oraz rzetelność działań ERGO Hestii. To powód  do dumy i ukoronowanie wspaniałej pracy Zarządu, Kadry Menedżerskiej oraz każdego Pracownika ERGO Hestii – podkreśla Joanna Wszeborowska.

Patronat honorowy nad konkursem objęli Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław  Struk oraz Grupa Lotos.

W poprzednich latach laureatami konkursu Pracodawców Pomorza w kategorii „duże przedsiębiorstwa” zostali: Intel Technology Poland (za 2016 rok); Steico (2015); Prime Food (2014); Zarząd Morskiego Portu Gdynia (2013); Dr. Oetker Polska (2012); Deepwater Container Terminal Gdańsk (2011); Pomorska Spółka Gazownictwa (2010).

***

Informacje o Grupie ERGO Hestia

Tworzą ją dwie spółki ubezpieczeniowe: STU ERGO Hestia SA i STU na Życie ERGO Hestia SA. Spółki Grupy oferują ubezpieczenia dla klientów indywidualnych w zakresie ochrony majątku i życia, a także dla przemysłu oraz małego i średniego biznesu. Ubezpieczenia majątkowe oferowane są pod 4 markami: ERGO Hestia, MTU, mtu24.pl oraz You Can Drive. Prezesem Spółek Grupy jest Piotr M. Śliwicki.

Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia SA powstało 26 lat temu i w warunkach wolnorynkowej gospodarki rozwinęło się do jednego z trzech największych towarzystw ubezpieczeń w Polsce. ERGO Hestia wielokrotnie wyznaczała kierunki rozwoju polskiego rynku ubezpieczeniowego i zdobywała uznanie klientów oraz partnerów biznesowych dzięki innowacyjności i wysokiej jakości likwidacji szkód.

Grupie zaufało 3,2 miliona klientów indywidualnych oraz firm reprezentujących mały i średni biznes, a także największe korporacje. Ubezpieczamy co drugą firmę z setki największych w Polsce. O dynamicznym rozwoju Grupy świadczy fakt, że co 13 sekund wystawiana jest nowa polisa ubezpieczeniowa. W 2016 roku pomogliśmy w ponad 600 tysiącach szkód – co minutę podejmujemy decyzję o wypłacie odszkodowania. Głównym akcjonariuszem Spółek Grupy ERGO Hestia jest międzynarodowy koncern ubezpieczeniowy ERGO Versicherungsgruppe AG, należący do największego reasekuratora, Munich Re.

Kontakt

Rzecznik Prasowy

Marcin Żebrowski

Załączniki

pobierz [13.3 kB] Pomorski Pracodawca Roku 2018.jpg

Pomorski Pracodawca Roku 2018.jpg

pobierz [2.6 MB] Joanna Wszeborowska.jpg

Joanna Wszeborowska.jpg

pobierz [2.4 MB] Joanna Wszeborowska_2.jpg

Joanna Wszeborowska_2.jpg

pobierz [3.1 MB] Joanna Wszeborowska_3.jpg

Joanna Wszeborowska_3.jpg

pobierz [3.4 MB] Joanna Wszeborowska_4.jpg

Joanna Wszeborowska_4.jpg

pobierz [1.5 MB] Zbigniew Canowiecki_Prezes PP_2.jpg

Zbigniew Canowiecki_Prezes PP_2.jpg