Zaloguj się do osobistego konta ubezpieczeniowego:

ERGO Hestia najlepszą firmą ubezpieczeniową według kapituły Banking & Insurance Forum

Podczas XII Insurance Forum ERGO Hestia zwyciężyła w kategorii „Najlepsza Firma Ubezpieczeniowa”. Nagroda po raz kolejny potwierdziła silną pozycję rynkową ERGO Hestii i Najwyższy Standard Ochrony, jaki zapewnia ona swoim klientom.

Uzasadniając swoją decyzję kapituła podkreśliła, że tytuł „Najlepsza Firma Ubezpieczeniowa 2017 roku” przypadł ERGO Hestii między innymi za wyznaczanie trendów na polskim rynku ubezpieczeń i gwarancję jakości popartą zadowoleniem klientów. To również docenienie dynamicznego rozwoju i osiągniętych wyników finansowych ERGO Hestii.

- 2017 był dla nas kolejnym etapem realizacji strategii Najwyższego Standardu Ochrony. W obszarze ubezpieczeń detalicznych był to pierwszy pełny rok wykorzystania potencjału nowoczesnej cyfrowej platformy sprzedaży i obsługi polis – iHestia. W ramach ubezpieczeń korporacyjnych paletę zaawansowanych produktów ubezpieczeniowych uzupełniliśmy nową gamą usług z zakresu predykcji i prewencji. Dzięki temu oferujemy naszym klientom dodatkowe korzyści, co przekłada się na poczucie większego bezpieczeństwa w prowadzeniu biznesu. Hestia Corporate Solutions to odpowiedź na wyzwania cyfrowej gospodarki, która niesie z sobą nowe źródła ryzyk dla przedsiębiorców – powiedział Mikołaj Kunica, dyrektor Biura Komunikacji  ERGO Hestii.

Insurance Forum to prestiżowe spotkanie liderów branży ubezpieczeniowej, miejsce wymiany wiedzy, doświadczeń i dyskusji o przyszłości rynku. Forum na stałe wpisało się w kalendarz najważniejszych wydarzeń dla kluczowych uczestników sektora. Konferencja stanowi doskonałą okazję do debat dotyczących najistotniejszych kwestii, problemów, szans i wyzwań stojących przed branżą ubezpieczeniową z udziałem najważniejszych interesariuszy rynku: regulatora, administracji centralnej, ubezpieczycieli i dostawców rozwiązań dla sektora finansowego. Więcej informacji na stronie organizatora: http://bankowosciubezpieczenia.pl/

***

Informacje o Grupie ERGO Hestia

Tworzą ją dwie spółki ubezpieczeniowe: STU ERGO Hestia SA i STU na Życie ERGO Hestia SA. Spółki Grupy oferują ubezpieczenia dla klientów indywidualnych w zakresie ochrony majątku i życia, a także dla przemysłu oraz małego i średniego biznesu. Ubezpieczenia majątkowe oferowane są pod 4 markami: ERGO Hestia, MTU, mtu24.pl oraz You Can Drive. Prezesem Spółek Grupy jest Piotr M. Śliwicki.

Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia SA powstało 26 lat temu i w warunkach wolnorynkowej gospodarki rozwinęło się do jednego z trzech największych towarzystw ubezpieczeń w Polsce. ERGO Hestia wielokrotnie wyznaczała kierunki rozwoju polskiego rynku ubezpieczeniowego i zdobywała uznanie klientów oraz partnerów biznesowych dzięki innowacyjności i wysokiej jakości likwidacji szkód.

Grupie zaufało 2,73 miliony klientów indywidualnych oraz firm reprezentujących mały i średni biznes, a także największe korporacje. Ubezpieczamy co drugą firmę z setki największych w Polsce. W 2017 roku pomogliśmy w ponad 700 tysiącach szkód. Głównym akcjonariuszem Spółek Grupy ERGO Hestia jest międzynarodowy koncern ubezpieczeniowy ERGO Versicherungsgruppe AG, należący do największego reasekuratora, Munich Re.

Kontakt

Rzecznik Prasowy Grupy ERGO Hestia

Arkadiusz Bruliński

Załączniki

pobierz [56,3 kB]

2018_04_13_ERGO_Hestia ubezpieczycielem roku.docx

pobierz [873,2 kB] Statuetka Najlepszej Firmy Ubezpieczeniowej 2017 .jpg

Statuetka Najlepszej Firmy Ubezpieczeniowej 2017 .jpg

pobierz [116,4 kB] Insurance Forum 2018_Laureaci.jpg

Insurance Forum 2018_Laureaci.jpg

pobierz [137,2 kB] Insurance Forum 2018_Mikołaj Kunica.jpg

Insurance Forum 2018_Mikołaj Kunica.jpg

pobierz [570,2 kB] Insurance Forum 2018_Mikołaj Kunica_2.jpg

Insurance Forum 2018_Mikołaj Kunica_2.jpg

ERGO Hestia ubezpieczycielem roku 2017 napisy

ERGO Hestia ubezpieczycielem roku 2017 napisy