Zaloguj się do osobistego konta ubezpieczeniowego:

Brokerzy ubezpieczeniowi kolejny rok z rzędu docenili kompetencje i profesjonalizm. ERGO Hestia po raz 11 z nagrodą Fair Play dla najlepszego towarzystwa ubezpieczeń majątkowych.

Brokerzy ubezpieczeniowi już po raz jedenasty potwierdzili jakość oferty ubezpieczeniowej ERGO Hestii dla firm. Kilkuset brokerów, reprezentujących całe środowisko, głosowało na ofertę ubezpieczeniową pod szyldem Hestia Corporate Solutions.

W anonimowej ankiecie wyrazili oni swoją opinię na temat współpracy z ubezpieczycielami w zakresie jakości i dostosowania oferty do potrzeb rynku, poziomu serwisu sprzedażowego oraz standardu likwidacji szkód. Dodatkowo otwarte pytania dotyczyły między innymi przyszłości rynku ubezpieczeniowego, wartości, które cenią sobie brokerzy czy systemów IT. Badanie przeprowadził Instytut Zarządzania Ryzykiem Społecznym.

Tytuł „Fair Play” przyznawany jest od 2000 r. dla najlepszego towarzystwa majątkowego oraz życiowego. W historii nagrody już po raz 11 brokerzy najwyżej ocenili jakość współpracy z ERGO Hestią w ramach ubezpieczeń majątkowych dla przedsiębiorców.

Statuetkę z rąk prezesa Stowarzyszenia Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych Łukasza Zonia, odebrał Adam Roman, członek zarządu ERGO Hestii. – ERGO Hestia w efekcie Państwa wyboru stawała na najwyższym stopniu podium już 10 razy. Te nagrody są przechowywane w pamięci wszystkich pracowników ERGO Hestii i mobilizują nas do dalszych działań. Zobowiązanie związane z kolejnym wyróżnieniem jest szczególne, ponieważ właśnie wchodzimy na rynek z nową odsłoną ubezpieczeniową dla firm i korporacji – Hestia Corporate Solutions. HCS, to transformacja od tradycyjnej, kompensacyjnej funkcji ubezpieczyciele do nowych produktów i serwisów związanych z predykcją i prewencją, które ograniczają ryzyko wystąpienia szkody.

Kilkuset ekspertów branży finansowej oraz przedstawicieli kilkunastu towarzystw ubezpieczeń przez trzy dni spotyka się w Mikołajkach pod hasłem „XXI Kongres Brokerów na XXI wiek”. W ramach dwóch debat organizowanych przez ERGO Hestię wspólnie z Stowarzyszeniem Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych poruszone zostaną tematy ryzyk cybernetycznych oraz ustawy dystrybucji ubezpieczeń. ERGO Hestię podczas paneli dyskusyjnych reprezentują Ewa Jezierewska i Marcin Dębicki.

ERGO Hestia przygotowała również ekspercki panel pod hasłem Zobacz czego nie widać, na którym prezentuje kolejny zestaw usług i narzędzi stworzonych dla brokerów i ich klientów z palety HCS.

- Wykorzystywane przez inżynierów podręczne kamery termowizyjne pozwalają na wstępną ocenę zagrożeń związanych z dystrybucją energii elektrycznej. Jednak prawdziwym przełomem są kompleksowe audyty termowizyjne, dzięki którym nasi klienci uzyskują informacje na temat potencjalnych zagrożeń oraz obszarów, które wymagają reakcji w celu minimalizacji ryzyka – wyjaśnia Bartosz Zwolińskikierownik ds. ubezpieczeń majątkowych i technicznych w Biurze Ubezpieczeń Podmiotów Gospodarczych ERGO Hestii.

Przypomnijmy, że majątkowa ERGO Hestia po raz pierwszy otrzymała nagrodę "Fair Play" w 2006 roku, a później w latach 2007 – 2009, 2012 – 2018 roku. Spółka życiowa ERGO Hestii została uhonorowana nagrodą „Fair Play” trzykrotnie w latach 2003 oraz 2008 – 2009. W 2017 roku ERGO Hestia otrzymała nagrodę Super Fair Play w kategorii ubezpieczeń majątkowych.

***

Informacje o Grupie ERGO Hestia

Tworzą ją dwie spółki ubezpieczeniowe: STU ERGO Hestia SA i STU na Życie ERGO Hestia SA. Spółki Grupy oferują ubezpieczenia dla klientów indywidualnych w zakresie ochrony majątku i życia, a także dla przemysłu oraz małego i średniego biznesu. Ubezpieczenia majątkowe oferowane są pod 4 markami: ERGO Hestia, MTU, mtu24.pl oraz You Can Drive. Prezesem Spółek Grupy jest Piotr M. Śliwicki.

Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia SA powstało 27 lat temu i w warunkach wolnorynkowej gospodarki rozwinęło się do jednego z trzech największych towarzystw ubezpieczeń w Polsce. ERGO Hestia wielokrotnie wyznaczała kierunki rozwoju polskiego rynku ubezpieczeniowego i zdobywała uznanie klientów oraz partnerów biznesowych dzięki innowacyjności i wysokiej jakości likwidacji szkód.

Grupie zaufało 2,73 miliony klientów indywidualnych oraz firm reprezentujących mały i średni biznes, a także największe korporacje. Ubezpieczamy co drugą firmę z setki największych w Polsce. W 2017 roku pomogliśmy w ponad 700 tysiącach szkód. Głównym akcjonariuszem Spółek Grupy ERGO Hestia jest międzynarodowy koncern ubezpieczeniowy ERGO Versicherungsgruppe AG, należący do największego reasekuratora, Munich Re.

Kontakt

Rzecznik Prasowy Grupy ERGO Hestia

Arkadiusz Bruliński

Załączniki

pobierz [35,3 kB]

HCS_RGB_2_kolor.pdf

pobierz [2,6 MB] Prezes Adam Roman.jpg

Prezes Adam Roman.jpg

pobierz [282,0 kB] Adam Roman odbiera nagrodę Fair Play 2018.jpg

Adam Roman odbiera nagrodę Fair Play 2018.jpg

ERGO Hestia po raz 11 z nagrodą Fair Play dla najlepszego towarzystwa ubezpieczeń majątkowych.

ERGO Hestia po raz 11 z nagrodą Fair Play dla najlepszego towarzystwa ubezpieczeń majątkowych.

pobierz [60,6 kB]

2018_06_14_ERGO Hestia po raz 11 z nagrodą Fair Play.docx