Zaloguj się do osobistego konta ubezpieczeniowego:

Aż 3 wydawnictwa ERGO Hestii nominowane do Nagrody Agape w Konkursie Biuletynów Firmowych 2018

Magazyn dedykowany agentom ubezpieczeniowym, nieszablonowy Raport Roczny Grupy ERGO Hestia oraz publikacja o sztuce wydawana przez Fundację Artystyczna Podróż Hestii zostały nominowane w Konkursie Biuletynów Firmowych Agape 2018. Wyniki konkursu poznamy 2 października .

- Nasza współpraca z partnerami biznesowymi i klientami potwierdza, że komunikacja dotycząca ubezpieczeń nie jest łatwym zadaniem - mówi Arkadiusz Bruliński, rzecznik prasowy Grupy ERGO Hestia. Tym bardziej cieszymy się, że sposób naszej komunikacji biznesowej oraz naszych aktywności w obszarze sztuki spotyka się z uznaniem. Publikacje ERGO Hestii są cyklicznie nagradzane przede wszystkim za prostotę, przejrzystość oraz nieszablonowość w sposobie prezentacji informacji. Za każdym razem jest to dla nas dodatkowa motywacja do utrzymania tego standardu w naszych wydawnictwach – dodaje Arkadiusz Bruliński.

„Strefa Agenta”, która otrzymała nominację w kategorii Biuletyn Zewnętrzny Drukowany to magazyn dedykowany agentom ubezpieczeniowym sprzedającym ubezpieczenia ERGO Hestii. Magazyn tworzony jest w oparciu o ekspercką wiedzę pracowników firmy. Autorzy w prosty i przystępny sposób przybliżają partnerom biznesowym firmy zawiłości prawne, zmiany na rynku ubezpieczeń, wiedzę merytoryczną o ubezpieczeniach oraz radzą, w jaki sposób zwiększyć efektywność działań biznesowych. Sami agenci w ramach numeru opowiadają o szkoleniach, spotkaniach, ale także recenzują nowe rozwiązania wprowadzane przez ERGO Hestię.

Raport Roczny Grupy ERGO Hestia za rok 2017 pt. „Poznanie” został nominowany w kategorii Projekt Jednorazowy Korporacyjny Drukowany. Hestyjne raporty roczne wyróżniają się od innych tego typu publikacji i zdobywają liczne nagrody w konkursach krajowych i międzynarodowych. Prezentacja wyników finansowych to tylko pretekst, żeby o firmie powiedzieć dużo więcej, w oryginalny sposób. Raporty zawsze zaskakują odbiorców nieszablonowym pomysłem, proponując refleksję nad starannie wybranym motywem przewodnim. Od czterech lat koncepcja raportów jest efektem współpracy z młodymi artystami - laureatami Nagrody Specjalnej Prezesa Grupy ERGO Hestia w organizowanym przez firmę od 17 lat konkursie Artystyczna Podróż Hestii. Młodych, wrażliwych artystów zapraszamy do przyjrzenia się działalności firmy i jej otoczeniu oraz do poznania jej pracowników. Otwartość, wrażliwość i oczywisty dystans młodych ludzi naznaczają tę konfrontację.  Autorką koncepcji artystycznej ostatniego raportu za pt. „Poznanie” jest Agnieszka Mastalerz. W 2017 roku przeglądamy się w lustrze naszych marzeń, pragnień i snów, żeby dostrzec, że nie istnieje jednowymiarowy obraz tak zwanego człowieka korporacji. Artystka wybrała bowiem sny i myśli pracowników jako pretekst, by opowiedzieć o firmie coś więcej. Przebieg jej artystycznego eksperymentu ujawnił całe spektrum wspólnych wartości, którymi firma żyje, pozwolił opowiedzieć o tym, kim jesteśmy i kim chcielibyśmy być, wytyczył nowe obszary, wskazując na to co nienamacalne i niewidoczne dla oka.

„Spacerownik Artystyczny”, który zdobył nominację w kategorii Biuletyn Zewnętrzny Elektroniczny to wyjątkowa publikacja o sztuce wydawana przez Fundację Artystyczna Podróż Hestii (APH), przygotowana z myślą o szerokiej publiczności – pracownikach, klientach i partnerach biznesowych ERGO Hestii oraz ich rodzinach i przyjaciołach, wszystkich, którzy są ciekawi świata i sztuki. Jest wydawany co miesiąc po to, żeby na bieżąco informować o wybranych, najciekawszych wystawach w muzeach i galeriach w Polsce i na świecie, cenionych artystach oraz najważniejszych wydarzeniach w artystycznych kuluarach, aby zachęcić do spędzania wolnego czasu w otoczeniu sztuki.  Oryginalna oprawa graficzna sprawia, że sam „Spacerownik” jest małym dziełem sztuki.  Dodatkowo, do każdego grudniowego wydania dołączany jest „Poradnik świąteczny APH”, który  informuje co warto zobaczyć w galeriach w tym szczególnym okresie w roku oraz gdzie kupić wyjątkowe artystyczne prezenty.

Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone 2 października.

Więcej o Konkursie Biuletynów Firmowych 2018 (Agape).

***

Informacje o Grupie ERGO Hestia

Tworzą ją dwie spółki ubezpieczeniowe: STU ERGO Hestia SA i STU na Życie ERGO Hestia SA. Spółki Grupy oferują ubezpieczenia dla klientów indywidualnych w zakresie ochrony majątku i życia, a także dla przemysłu oraz małego i średniego biznesu. Ubezpieczenia majątkowe oferowane są pod 4 markami: ERGO Hestia, MTU, mtu24.pl oraz You Can Drive. Prezesem Spółek Grupy jest Piotr M. Śliwicki.

Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia SA powstało 26 lat temu i w warunkach wolnorynkowej gospodarki rozwinęło się do jednego z trzech największych towarzystw ubezpieczeń w Polsce. ERGO Hestia wielokrotnie wyznaczała kierunki rozwoju polskiego rynku ubezpieczeniowego i zdobywała uznanie klientów oraz partnerów biznesowych dzięki innowacyjności i wysokiej jakości likwidacji szkód.

Grupie zaufało 2,73 miliony klientów indywidualnych oraz firm reprezentujących mały i średni biznes, a także największe korporacje. Ubezpieczamy co drugą firmę z setki największych w Polsce. W 2017 roku pomogliśmy w ponad 700 tysiącach szkód. Głównym akcjonariuszem Spółek Grupy ERGO Hestia jest międzynarodowy koncern ubezpieczeniowy ERGO Versicherungsgruppe AG, należący do największego reasekuratora, Munich Re.

Kontakt

Rzecznik Prasowy Grupy ERGO Hestia

Arkadiusz Bruliński

Załączniki

pobierz [252,1 kB] 2018_09_10_Raport Roczny-23.jpg

2018_09_10_Raport Roczny-23.jpg

pobierz [490,5 kB] 2 SPACEROWNIK ARTYSTYCZNY KWIECIEN 2018 .jpg

2 SPACEROWNIK ARTYSTYCZNY KWIECIEN 2018 .jpg

pobierz [246,1 kB] 2018_09_10_Raport Roczny-34.jpg

2018_09_10_Raport Roczny-34.jpg

pobierz [46,6 kB] strefa agenta.png

strefa agenta.png

pobierz [60,3 kB]

2018_09_28_Aż 3 wydawnictwa ERGO Hestii nominowane do Nagrody Agape w Konkursie Biuletynów Firmowych