Zaloguj się do osobistego konta ubezpieczeniowego:

Aż 3 wydawnictwa ERGO Hestii nominowane do Nagrody Agape w Konkursie Biuletynów Firmowych 2018

Magazyn dedykowany agentom ubezpieczeniowym, nieszablonowy Raport Roczny Grupy ERGO Hestia oraz publikacja o sztuce wydawana przez Fundację Artystyczna Podróż Hestii zostały nominowane w Konkursie Biuletynów Firmowych Agape 2018. Wyniki konkursu poznamy 2 października .

- Nasza współpraca z partnerami biznesowymi i klientami potwierdza, że komunikacja dotycząca ubezpieczeń nie jest łatwym zadaniem - mówi Arkadiusz Bruliński, rzecznik prasowy Grupy ERGO Hestia. Tym bardziej cieszymy się, że sposób naszej komunikacji biznesowej oraz naszych aktywności w obszarze sztuki spotyka się z uznaniem. Publikacje ERGO Hestii są cyklicznie nagradzane przede wszystkim za prostotę, przejrzystość oraz nieszablonowość w sposobie prezentacji informacji. Za każdym razem jest to dla nas dodatkowa motywacja do utrzymania tego standardu w naszych wydawnictwach – dodaje Arkadiusz Bruliński.

„Strefa Agenta”, która otrzymała nominację w kategorii Biuletyn Zewnętrzny Drukowany to magazyn dedykowany agentom ubezpieczeniowym sprzedającym ubezpieczenia ERGO Hestii. Magazyn tworzony jest w oparciu o ekspercką wiedzę pracowników firmy. Autorzy w prosty i przystępny sposób przybliżają partnerom biznesowym firmy zawiłości prawne, zmiany na rynku ubezpieczeń, wiedzę merytoryczną o ubezpieczeniach oraz radzą, w jaki sposób zwiększyć efektywność działań biznesowych. Sami agenci w ramach numeru opowiadają o szkoleniach, spotkaniach, ale także recenzują nowe rozwiązania wprowadzane przez ERGO Hestię.

Raport Roczny Grupy ERGO Hestia za rok 2017 pt. „Poznanie” został nominowany w kategorii Projekt Jednorazowy Korporacyjny Drukowany. Hestyjne raporty roczne wyróżniają się od innych tego typu publikacji i zdobywają liczne nagrody w konkursach krajowych i międzynarodowych. Prezentacja wyników finansowych to tylko pretekst, żeby o firmie powiedzieć dużo więcej, w oryginalny sposób. Raporty zawsze zaskakują odbiorców nieszablonowym pomysłem, proponując refleksję nad starannie wybranym motywem przewodnim. Od czterech lat koncepcja raportów jest efektem współpracy z młodymi artystami - laureatami Nagrody Specjalnej Prezesa Grupy ERGO Hestia w organizowanym przez firmę od 17 lat konkursie Artystyczna Podróż Hestii. Młodych, wrażliwych artystów zapraszamy do przyjrzenia się działalności firmy i jej otoczeniu oraz do poznania jej pracowników. Otwartość, wrażliwość i oczywisty dystans młodych ludzi naznaczają tę konfrontację.  Autorką koncepcji artystycznej ostatniego raportu za pt. „Poznanie” jest Agnieszka Mastalerz. W 2017 roku przeglądamy się w lustrze naszych marzeń, pragnień i snów, żeby dostrzec, że nie istnieje jednowymiarowy obraz tak zwanego człowieka korporacji. Artystka wybrała bowiem sny i myśli pracowników jako pretekst, by opowiedzieć o firmie coś więcej. Przebieg jej artystycznego eksperymentu ujawnił całe spektrum wspólnych wartości, którymi firma żyje, pozwolił opowiedzieć o tym, kim jesteśmy i kim chcielibyśmy być, wytyczył nowe obszary, wskazując na to co nienamacalne i niewidoczne dla oka.

„Spacerownik Artystyczny”, który zdobył nominację w kategorii Biuletyn Zewnętrzny Elektroniczny to wyjątkowa publikacja o sztuce wydawana przez Fundację Artystyczna Podróż Hestii (APH), przygotowana z myślą o szerokiej publiczności – pracownikach, klientach i partnerach biznesowych ERGO Hestii oraz ich rodzinach i przyjaciołach, wszystkich, którzy są ciekawi świata i sztuki. Jest wydawany co miesiąc po to, żeby na bieżąco informować o wybranych, najciekawszych wystawach w muzeach i galeriach w Polsce i na świecie, cenionych artystach oraz najważniejszych wydarzeniach w artystycznych kuluarach, aby zachęcić do spędzania wolnego czasu w otoczeniu sztuki.  Oryginalna oprawa graficzna sprawia, że sam „Spacerownik” jest małym dziełem sztuki.  Dodatkowo, do każdego grudniowego wydania dołączany jest „Poradnik świąteczny APH”, który  informuje co warto zobaczyć w galeriach w tym szczególnym okresie w roku oraz gdzie kupić wyjątkowe artystyczne prezenty.

Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone 2 października.

Więcej o Konkursie Biuletynów Firmowych 2018 (Agape).

***

Informacje o Grupie ERGO Hestia

Tworzą ją dwie spółki ubezpieczeniowe: STU ERGO Hestia SA i STU na Życie ERGO Hestia SA. Spółki Grupy oferują ubezpieczenia dla klientów indywidualnych w zakresie ochrony majątku i życia, a także dla przemysłu oraz małego i średniego biznesu. Ubezpieczenia majątkowe oferowane są pod 4 markami: ERGO Hestia, MTU, mtu24.pl oraz You Can Drive. Prezesem Spółek Grupy jest Piotr M. Śliwicki.

Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia SA powstało 26 lat temu i w warunkach wolnorynkowej gospodarki rozwinęło się do jednego z trzech największych towarzystw ubezpieczeń w Polsce. ERGO Hestia wielokrotnie wyznaczała kierunki rozwoju polskiego rynku ubezpieczeniowego i zdobywała uznanie klientów oraz partnerów biznesowych dzięki innowacyjności i wysokiej jakości likwidacji szkód.

Grupie zaufało 2,73 miliony klientów indywidualnych oraz firm reprezentujących mały i średni biznes, a także największe korporacje. Ubezpieczamy co drugą firmę z setki największych w Polsce. W 2017 roku pomogliśmy w ponad 700 tysiącach szkód. Głównym akcjonariuszem Spółek Grupy ERGO Hestia jest międzynarodowy koncern ubezpieczeniowy ERGO Versicherungsgruppe AG, należący do największego reasekuratora, Munich Re.

Kontakt

Rzecznik Prasowy

Marcin Żebrowski

Załączniki

pobierz [252.1 kB] 2018_09_10_Raport Roczny-23.jpg

2018_09_10_Raport Roczny-23.jpg

pobierz [490.5 kB] 2 SPACEROWNIK ARTYSTYCZNY KWIECIEN 2018 .jpg

2 SPACEROWNIK ARTYSTYCZNY KWIECIEN 2018 .jpg

pobierz [246.1 kB] 2018_09_10_Raport Roczny-34.jpg

2018_09_10_Raport Roczny-34.jpg

pobierz [46.6 kB] strefa agenta.png

strefa agenta.png