Zaloguj się do osobistego konta ubezpieczeniowego:

Kierowcy wybrali ERGO Hestię

ERGO Hestia znalazła się na 1. miejscu w rankingu „Wybór kierowców 2018”. W badaniu kierowcy oceniali m.in. sprawność likwidacji szkód, jakość rozliczeń i obsługi.

Respondenci badania wskazali towarzystwa ubezpieczeń, które ich zdaniem, cieszą się największym zaufaniem. O wyborze kierowców zadecydowały: sprawność likwidacji szkód, uczciwość rozliczeń oraz jakość obsługi.

- Pierwsze miejsce w rankingu potwierdza, że nasza ciężka praca przynosi zamierzone efekty. Szczególne podziękowania kieruję na ręce pracowników naszego biura, którzy swoją prokliencką postawą codziennie przyczyniają się do zadowolenia naszych klientów, co przełożyło się na sukces w tym badaniu - mówi Kazimierz Majdański, Dyrektor Zarządzający w Biurze Operacji i Likwidacji Szkód ERGO Hestii.

Wyzwaniem dla ubezpieczycieli jest sprawna likwidacja szkód. Jak pokazują badania satysfakcji klientów towarzystw ubezpieczeń, jakość likwidacji szkód jest kluczowa w utrzymaniu długotrwałych relacji z klientami. Ubezpieczeni oczekują szybkiej i płynnej obsługi. 

- Nieustannie dążymy do uproszczenia i przyśpieszenia procesu likwidacji szkód. W realizowanych działaniach wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne, dzięki którym tylko w tym roku zlikwidowaliśmy już kilkadziesiąt tysięcy szkód w sposób uproszczony, a jedna na cztery z nich likwidowana jest w godzinę - mówi Marcin Seklecki, Dyrektor ds. Likwidacji Szkód Detalicznych w Biurze Operacji i Likwidacji Szkód ERGO Hestii. - Uznanie w ocenie kierowców potwierdza, że działamy zgodnie z zasadą Najwyższego Standardu Ochrony, która jest wyróżnikiem ERGO Hestii - dodaje Marcin Seklecki.

„Wybór Kierowców” to niezależny program badań satysfakcji w branży motoryzacyjnej. Uczestnicy oceniali w nim marki i modele samochodów oraz usługi i produkty motoryzacyjne w 7 kategoriach. Ranking „Wybór Kierowców” opiera się na ponad 144 tysiącach wypełnionych ankiet.

***

Informacje o Grupie ERGO Hestia

Tworzą ją dwie spółki ubezpieczeniowe: STU ERGO Hestia SA i STU na Życie ERGO Hestia SA. Spółki Grupy oferują ubezpieczenia dla klientów indywidualnych w zakresie ochrony majątku i życia, a także dla przemysłu oraz małego i średniego biznesu. Ubezpieczenia majątkowe oferowane są pod 4 markami: ERGO Hestia, MTU, mtu24.pl oraz You Can Drive. Prezesem Spółek Grupy jest Piotr M. Śliwicki.

Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia SA powstało 26 lat temu i w warunkach wolnorynkowej gospodarki rozwinęło się do jednego z trzech największych towarzystw ubezpieczeń w Polsce. ERGO Hestia wielokrotnie wyznaczała kierunki rozwoju polskiego rynku ubezpieczeniowego i zdobywała uznanie klientów oraz partnerów biznesowych dzięki innowacyjności i wysokiej jakości likwidacji szkód.

Grupie zaufało 2,73 miliony klientów indywidualnych oraz firm reprezentujących mały i średni biznes, a także największe korporacje. Ubezpieczamy co drugą firmę z setki największych w Polsce. W 2017 roku pomogliśmy w ponad 700 tysiącach szkód. Głównym akcjonariuszem Spółek Grupy ERGO Hestia jest międzynarodowy koncern ubezpieczeniowy ERGO Versicherungsgruppe AG, należący do największego reasekuratora, Munich Re.

Kontakt

Rzecznik Prasowy

Marcin Żebrowski