Zaloguj się do osobistego konta ubezpieczeniowego:

ERGO Hestia zdobyła Złoty Zderzak

Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia zwyciężyło w konkursie Złoty Zderzak, zajmując już po raz szósty z rzędu miejsce na podium. To efekt wysokiej oceny jakości współpracy z ubezpieczycielem przez właścicieli serwisów samochodowych. Nagrody dla laureatów konkursu wręczono podczas uroczystej gali, która odbyła się w Warszawie 11 grudnia br.

Tak wysoka ocena współpracy przez naszych partnerów i klientów to dla nas źródło ogromnej satysfakcji – mówi Kazimierz Majdański, Dyrektor Zarządzający w Biurze Operacji i Likwidacji Szkód ERGO Hestii. I podkreśla: – Satysfakcja jest tym większa, że warsztaty naprawcze to wymagający partner i surowy recenzent naszej pracy. Cieszymy się, że ta konsekwentna praca przynosi oczekiwane efekty. Serdecznie dziękuję za to wszystkim pracownikom naszego zespołu – to nasz wspólny sukces.

O pozycji w konkursie „Złoty Zderzak” decydują oceny zawarte w ankietach wypełnianych przez właścicieli serwisów samochodowych. Oceniają oni m.in. poziom kompetencji pracowników ubezpieczycieli, sprawność likwidacji szkód, prawidłowość wypłat oraz uznawanie stawek i dostępność samochodu zastępczego.

Już szósty raz stajemy na podium w konkursie Złoty Zderzak – przypomina Marcin Seklecki, Dyrektor ds. Likwidacji Szkód Detalicznych w Biurze Operacji i Likwidacji Szkód. – Obroniliśmy pierwsze miejsce zdobyte w ubiegłym roku. Niezmiennie stawiamy na jakość usług oferowanych naszym klientom. Nie byłoby to możliwe bez współdziałania z serwisami naszymi partnerami biznesowymi.

Warto dodać, że w listopadzie br. ERGO Hestia wygrała ranking „Wybór kierowcy 2018”. Kierowcy oceniali w nim m.in. jakość obsługi i sprawność likwidacji szkód.

Obok wysokich kompetencji i osobistego zaangażowania naszych pracowników istotny wpływ na ten sukces miały także nowoczesne rozwiązania technologiczne, coraz szerzej stosowane przez ERGO Hestię – dodaje Bartosz Liszewski, Zastępca Dyrektora ds. likwidacji szkód Komunikacyjnych w Biurze Operacji i Likwidacji Szkód Komunikacyjnych.

ERGO Hestia wprowadziła m.in. system zgłaszania szkód online. Platformę internetową wykorzystuje także do komunikacji z warsztatami, co umożliwia pełną automatyzację procesu akceptacji kosztów naprawy pojazdu. Nowoczesne technologie pozwalają na znaczne uproszczenie procedur i przyspieszenie likwidacji szkód. W ERGO Hestii już co czwarty kosztorys jest weryfikowany automatycznie, a co czwarta zgłoszona szkoda komunikacyjna jest likwidowana w ciągu zaledwie godziny.

***

Informacje o Grupie ERGO Hestia

Tworzą ją dwie spółki ubezpieczeniowe: STU ERGO Hestia SA i STU na Życie ERGO Hestia SA. Spółki Grupy oferują ubezpieczenia dla klientów indywidualnych w zakresie ochrony majątku i życia, a także dla przemysłu oraz małego i średniego biznesu. Ubezpieczenia majątkowe oferowane są pod 4 markami: ERGO Hestia, MTU, mtu24.pl oraz You Can Drive. Prezesem Spółek Grupy jest Piotr M. Śliwicki.

Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia SA powstało 26 lat temu i w warunkach wolnorynkowej gospodarki rozwinęło się do jednego z trzech największych towarzystw ubezpieczeń w Polsce. ERGO Hestia wielokrotnie wyznaczała kierunki rozwoju polskiego rynku ubezpieczeniowego i zdobywała uznanie klientów oraz partnerów biznesowych dzięki innowacyjności i wysokiej jakości likwidacji szkód.

Grupie zaufało 2,73 miliony klientów indywidualnych oraz firm reprezentujących mały i średni biznes, a także największe korporacje. Ubezpieczamy co drugą firmę z setki największych w Polsce. W 2017 roku pomogliśmy w ponad 700 tysiącach szkód. Głównym akcjonariuszem Spółek Grupy ERGO Hestia jest międzynarodowy koncern ubezpieczeniowy ERGO Versicherungsgruppe AG, należący do największego reasekuratora, Munich Re.

Kontakt

Rzecznik Prasowy Grupy ERGO Hestia

Arkadiusz Bruliński

Załączniki

pobierz [60,1 kB]

2018_12_12_ERGO Hestia zdobyła Złoty Zderzak.docx