Zaloguj się do osobistego konta ubezpieczeniowego:

ERGO Hestia najlepszą firmą ubezpieczeniową według kapituły Banking & Insurance Forum

Podczas XIII Insurance Forum ERGO Hestia zwyciężyła w kategorii „Najlepsza Firma Ubezpieczeniowa”. Nagroda po raz kolejny potwierdziła silną pozycję rynkową ERGO Hestii i Najwyższy Standard Ochrony, jaki zapewnia swoim klientom.

Kapituła nagrody doceniła ERGO Hestię przede wszystkim za szczególne osiągnięcia ubezpieczyciela w obszarze nowoczesnych i innowacyjnych technologii. Uzasadniając swoją decyzję kapituła podkreśliła, że tytuł „Najlepsza Firma Ubezpieczeniowa 2018 roku” to wyraz uznania dla autorskich rozwiązań ERGO Hestii oraz potwierdzenie pozycji spółki w Grupie ERGO.

Miałem przyjemność wręczać państwu nagrodę rok temu i wiem, jak trudno jest to powtórzyć. ERGO Hestia została po raz kolejny nagrodzona jako Najlepsza Firma Ubezpieczeniowa nie tylko z powodu bardzo dobrych powtarzalnych wyników spółki, ale przede wszystkim za wyznaczanie trendów na rynku ubezpieczeniowym – powiedział wręczając nagrodę Artur Olech, Przewodniczący Rady Programowej Insurance Forum.

- To wyróżnienie potwierdza, że od niemal 30 lat jesteśmy jednym z wiodących ubezpieczycieli na rynku polskim. Ubiegły rok był zdecydowanie najlepszy w historii ERGO Hestii. Potwierdzają to zarówno nasze wyniki w Polsce, jak też nadzorowanych przez nas spółek w krajach bałtyckich. Ten rok jest dla nas przełomowy ze względu na innowacyjne rozwiązania, które wprowadzamy głównie w obszarze ubezpieczeń na życie. Nie sztuką jest osiągnąć jednorazowy sukces, dlatego cieszymy się, że tytuł Najlepszej Firmy Ubezpieczeniowej został nam przyznany kolejny raz i już pracujemy, aby w 2020 roku po raz czwarty z rzędu cieszyć się z tej nagrody – powiedział Arkadiusz Bruliński, zastępca dyrektora Biura Komunikacji  ERGO Hestii.

XIII Insurance Forum to prestiżowe spotkanie liderów branży ubezpieczeniowej, miejsce wymiany wiedzy, doświadczeń i dyskusji o przyszłości rynku. Forum na stałe wpisało się w kalendarz najważniejszych wydarzeń dla kluczowych uczestników sektora. Konferencja stanowi doskonałą okazję do debat dotyczących najistotniejszych kwestii, problemów, szans i wyzwań stojących przed branżą ubezpieczeniową z udziałem najważniejszych interesariuszy rynku: regulatora, administracji centralnej, ubezpieczycieli i dostawców rozwiązań dla sektora finansowego. Więcej informacji na stronie organizatora: http://bankowosciubezpieczenia.pl/

***

Informacje o Grupie ERGO Hestia

Grupa ERGO Hestia to wicelider rynku ubezpieczeń w Polsce. Jako pionier najbardziej innowacyjnych rozwiązań w sektorze pozostaje wiarygodnym i niezawodnym partnerem oferującym najwyższej jakości produkty i usługi.

Ubezpiecza co drugą, z setki największych firm w Polsce. Grupie ERGO Hestia co roku ufa blisko 3 miliony klientów indywidualnych oraz firm reprezentujących mały i średni biznes, a także największe korporacje.

Grupę ERGO Hestia tworzą dwie spółki ubezpieczeniowe: STU ERGO Hestia SA i STU na Życie ERGO Hestia SA. Spółki Grupy oferują ubezpieczenia dla klientów indywidualnych w zakresie ochrony majątku i życia, a także dla przemysłu oraz małego i średniego biznesu. Nasze ubezpieczenia oferowane są pod 4 markami: ERGO Hestia, MTU, mtu24.pl oraz You Can Drive.

Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia powstało w 1991 roku i rozwinęło się do największej firmy ubezpieczeniowej spośród powstałych w warunkach gospodarki wolnorynkowej w Polsce. Głównym akcjonariuszem Spółek Grupy ERGO Hestia jest międzynarodowy koncern ubezpieczeniowy ERGO Versicherungsgruppe AG, należący do największego reasekuratora, Munich Re.

Prezesem Grupy ERGO Hestia od początku jej funkcjonowania jest Piotr Maria Śliwicki.

Kontakt

Rzecznik Prasowy

Marcin Żebrowski

Załączniki

pobierz [1,8 MB] Insurance Forum.jpg

Insurance Forum.jpg

pobierz [2,0 MB] Arkadiusz Bruliński.jpg

Arkadiusz Bruliński.jpg

pobierz [3,2 MB] Insurance Forum_Laureaci.jpg

Insurance Forum_Laureaci.jpg

ERGO Hestia najlepszą firmą ubezpieczeniową według kapituły Banking & Insurance Forum

ERGO Hestia najlepszą firmą ubezpieczeniową według kapituły Banking & Insurance Forum