Zaloguj się do osobistego konta ubezpieczeniowego:

ERGO Hestia najlepszym ubezpieczycielem dla firm według brokerów ubezpieczeniowych

Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia po raz 12. zajęło pierwsze miejsce w głosowaniu brokerów ubezpieczeniowych na najlepszego ubezpieczyciela majątkowego dla firm.

Już od ponad 20 lat brokerzy honorują najlepszych ubezpieczycieli majątkowych i życiowych. W tym roku oceniali działające na polskim rynku towarzystwa ubezpieczeń pod kątem etyki zawodowej, nowoczesności systemów IT i terminowości odpowiedzi na zapytania. Organizatorem badania był Instytut Zarządzania Ryzykiem Społecznym, do którego trafiły anonimowe ankiety z opiniami brokerów.

Uroczyste ogłoszenie wyników ankiety odbyło się 29 maja podczas XXII Kongresu Brokerów w Mikołajkach. Nagrodę z rąk Łukasza Zonia, Prezesa Zarządu Stowarzyszenia Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych, odebrał Adam Roman, Członek Zarządu ERGO Hestii ds. Ubezpieczeń Korporacyjnych.

- "To dla nas bardzo ważny dzień. Moment ogłoszenia werdyktu wyzwala wielkie zainteresowanie i emocje. Nagroda Fair Play stanowi wyjątkowy wyraz profesjonalnego uznania ze strony środowiska brokerów. Znaczący, gdyż tworzą je fachowcy i uważni recenzenci naszej codziennej pracy, doskonale znający ofertę i realia rynku ubezpieczeń. Ocenie podlega propozycja towarzystwa wsparta działaniami jego reprezentantów - koresponduje to z hasłem tegorocznego kongresu „Człowiek ...a jednak“, i podkreśla rangę ważnego wymiaru zaufania i relacji w codziennej współpracy.“ – powiedział Adam Roman. – "Cieszymy się, że brokerzy nagrodzili właśnie ERGO Hestię, tym bardziej, że udało nam się uzyskać wyróżnienie Fair Play po raz dwunasty. Choć z każdym rokiem poziom oczekiwań rośnie, hestyjny zespół postara się zapracować na uznanie w przyszłym roku. Serdecznie dziękujemy za to wyróżnienie."

Po raz pierwszy majątkowa ERGO Hestia otrzymała nagrodę „Fair Play“ w roku 2006, kolejne w latach 2007-2009 i 2012-2019. Trzykrotnie laureatką tej nagrody była także życiowa spółka ERGO Hestii. Przed dwoma laty w kategorii ubezpieczeń majątkowych ERGO Hestia otrzymała nagrodę Super Fair Play.

***

Informacje o Grupie ERGO Hestia

Grupa ERGO Hestia to pionier najbardziej innowacyjnych rozwiązań w sektorze ubezpieczeń. Od niemal 30 lat pozostaje wiarygodnym i niezawodnym partnerem oferującym najwyższej jakości produkty i usługi.

ERGO Hestia ubezpiecza kilkaset tysięcy firm i przedsiębiorstw w tym aż 80% spółek z listy WIG20. Jakość oferty ubezpieczeniowej dla firm już dwanaście razy potwierdzili brokerzy ubezpieczeniowi przyznając jej nagrodę „Fair-Play”.

Głównym akcjonariuszem Spółek Grupy ERGO Hestia jest międzynarodowy koncern ubezpieczeniowy
ERGO Versicherungsgruppe AG, należący do największego reasekuratora, Munich Re.

Kontakt

Rzecznik Prasowy

Marcin Żebrowski