ERGO Hestia ze Złotym Laurem „Super Biznesu” 2019!

ERGO Hestia otrzymała Złoty Laur „Super Biznesu” 2019 w kategorii Społeczna Odpowiedzialność Biznesu. Kapituła konkursowa doceniła wysoką jakość zarządzania społeczną odpowiedzialnością biznesu oraz prowadzone przez ubezpieczyciela konsekwentnie od wielu lat działania społeczne i proekologiczne. Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 30 września w Warszawie.

Nagrodę odebrał Mario Everardo Zamarripa Gonzalez, dyrektor ds. Zrównoważonego Rozwoju Grupy ERGO Hestia. Statuetkę wręczył Tomasz Janik, prezes Polskiego Towarzystwa Gospodarczego.

ERGO Hestia została wyróżniona w kategorii Społeczna Odpowiedzialność Biznesu. Jury doceniło wysoką jakość zarządzania CSR-em oraz wszechstronność i skuteczność prowadzonych przez ERGO Hestię działań z zakresu mecenatu kultury, inkluzywności społecznej oraz ochrony środowiska. To efekt między innymi poniższych działań firmy:

Więcej informacji na temat prowadzonych przez ERGO Hestię programów z zakresu Społecznej Odpowiedzialności Biznesu można znaleźć w tym miejscu.

ERGO Hestia od lat konsekwentnie łączy działalność biznesową ze złożonym i wnikliwym oddziaływaniem na gospodarkę, społeczeństwo i środowisko. Autorskie projekty, które realizuje ubezpieczyciel, są impulsem do zrównoważonego rozwoju i korzystnych zmian w każdym z tych obszarów. Od kwestii ekonomicznych po ekologię.

Złote Laury „Super Biznesu" to nagrody przyznawane ludziom, instytucjom i firmom za działalność przynoszącą szczególne korzyści polskiej gospodarce oraz uwzględniającą interesy społeczne. Kapituła, złożona z przedstawicieli redakcji „Super Biznesu”, wyłoniła po trzy firmy lub instytucje reprezentujące najważniejsze sektory polskiego biznesu, które zostały nominowane w 12 kategoriach.

***

Informacje o Grupie ERGO Hestia

Grupa ERGO Hestia to pionier najbardziej innowacyjnych rozwiązań w sektorze ubezpieczeń. Niemal od 30 lat pozostaje wiarygodnym i niezawodnym partnerem oferującym produkty i usługi ubezpieczeniowe najwyższej jakości. Co roku zapewnia ochronę ponad 3 milionom klientów indywidualnych oraz kilkuset tysiącom firm i przedsiębiorstw.

Grupę ERGO Hestia tworzą dwie spółki ubezpieczeniowe: STU ERGO Hestia SA i STU na Życie ERGO Hestia SA. Spółki Grupy oferują ubezpieczenia dla klientów indywidualnych w zakresie ochrony majątku i życia, a także dla przemysłu oraz małego i średniego biznesu. Ubezpieczenia oferowane są pod 4 markami: ERGO Hestia, MTU, mtu24.pl oraz You Can Drive.

Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia powstało w 1991 roku. Dzięki dynamicznemu rozwojowi osiągnęło pozycję największej firmy ubezpieczeniowej spośród powstałych w warunkach gospodarki wolnorynkowej w Polsce. Głównym akcjonariuszem spółek Grupy ERGO Hestia jest międzynarodowy koncern ubezpieczeniowy ERGO Versicherungsgruppe AG, należący do największego reasekuratora, Munich Re.

Prezesem Grupy ERGO Hestia od początku jej funkcjonowania jest Piotr Maria Śliwicki.

 

Kontakt

Rzecznik Prasowy

Marcin Żebrowski

Załączniki

pobierz [36.9 MB]

spot_zloty_laur.mp4

pobierz [104.0 kB] ZLOTY LAUR_55_AH.jpg

ZLOTY LAUR_55_AH.jpg

pobierz [116.2 kB] ZLOTY LAUR_41_AH.jpg

ZLOTY LAUR_41_AH.jpg

pobierz [7.8 MB] ZLOTY LAUR_43_AH.jpg

ZLOTY LAUR_43_AH.jpg

pobierz [84.6 kB] ZLOTY LAUR_44_AH.jpg

ZLOTY LAUR_44_AH.jpg

pobierz [440.3 kB] ZLOTY LAUR_45_AH.jpg

ZLOTY LAUR_45_AH.jpg

pobierz [82.0 kB] ZLOTY LAUR_49_AH.jpg

ZLOTY LAUR_49_AH.jpg