Pierwszy Kongres Punktów Standard ERGO Hestii

Blisko 250 pośredników ubezpieczeniowych z całej Polski spotkało się w tym tygodniu w Sopocie na I Kongresie Punktów Standard. Nasi partnerzy poznali nowe inicjatywy ERGO Hestii, plany rozwoju oraz przełomowe rozwiązania w dystrybucji ubezpieczeń. Kongres był jednocześnie wyjątkowym wydarzeniem, podczas którego nastąpiło symboliczne przekazanie obowiązków Justynie Wajs przez prezes Małgorzatę Makulską.

Małgorzata Makulska przez 27 lat tworzyła sieć agencyjną i jest uznawana za jedną z najsilniejszych osobowości na polskim rynku ubezpieczeniowym. Przez 25 lat była w Zarządzie Grupy ERGO Hestia. 

Siła Wspólnoty bierze się z zaufania


- Chciałabym, abyście Państwo z tego, co razem zbudowaliśmy, wyodrębnili taką wartość, którą ja nazywam 'zaufanie'. I tę wartość pielęgnowali, nosili w sercu i budowali dalej. (...) Musicie zaufać sobie, żeby się rozwijać. Ale przede wszystkim musicie zaufać ERGO Hestii - mówiła ze sceny Małgorzata Makulska podczas pierwszego Kongresu Punktów Standard ERGO Hestii. 

ERGO Hestia wierzy w moc pośrednika i profesjonalne doradztwo. Wspólnie, przez 4 lata, nasi pośrednicy otworzyli 214 Punktów Standard, a 2019 rok zamkniemy z liczbą 230 punktów. ERGO Hestia dostarcza rozwiązania, które w jeszcze większym stopniu będą wspierały naszych agentów.

Przełomowa technologia 

Podczas Kongresu agenci poznali rozwiązania technologiczne, które zapewnią kompleksowe, pogłębione doradztwo oraz dzięki którym obsługa klientów będzie jeszcze szybsza. Nieocenioną rolę będzie miał m.in. Pricing 2.0 - narzędzie, które pozwoli jeszcze lepiej dostosowywać cenę do możliwości klientów. 

Natomiast już w styczniu 2020 r. wdrażamy dedykowaną obsługę na czacie dla pośredników

Ponadto agenci poznali zakres wdrożeń w najbliższym czasie:
•    Poprawa widoczności iOferty
•    Automatyczne zamykanie powiadomień
•    Modyfikacja danych w czasie rzeczywistym 
•    Automatyzacja wysyłki  zadań do EH
•    Dostęp do wiedzy o produkcie i procesach w 5 sekund
•    Automatyzacja procesów
•    Skumulowany widok profili
•    Możliwość eksportu raportów 
•    Zmiany dot. Zielonej Karty 

Zapowiadane rozwiązania spotkały się z ogromnym entuzjazmem pośredników ubezpieczeniowych.  

Podczas Kongresu agenci poznali też nową strukturę organizacyjną Pionu Sprzedaży oraz zapoznali się bliżej z naszym najnowszym produktem ubezpieczeniowym – ERGO 4. Magdalena Kąkolewska, dyrektor ds. Art Brandingu w ERGO Hestii, zaprezentowała natomiast serię fotografii kolekcjonerskiej uznanego fotografa Alka Małachowskiego, która pojawi się w każdym Punkcie Standard.

Już niebawem kolejne spotkania z naszymi partnerami w całej Polsce.

***

Informacje o Grupie ERGO Hestia

Grupa ERGO Hestia to pionier najbardziej innowacyjnych rozwiązań w sektorze ubezpieczeń. Niemal od 30 lat pozostaje wiarygodnym i niezawodnym partnerem oferującym produkty i usługi ubezpieczeniowe najwyższej jakości. Co roku zapewnia ochronę ponad 3 milionom klientów indywidualnych oraz kilkuset tysiącom firm i przedsiębiorstw.

Grupę ERGO Hestia tworzą dwie spółki ubezpieczeniowe: STU ERGO Hestia SA i STU na Życie ERGO Hestia SA. Spółki Grupy oferują ubezpieczenia dla klientów indywidualnych w zakresie ochrony majątku i życia, a także dla przemysłu oraz małego i średniego biznesu. Ubezpieczenia oferowane są pod 4 markami: ERGO Hestia, MTU, mtu24.pl oraz You Can Drive.

Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia powstało w 1991 roku. Dzięki dynamicznemu rozwojowi osiągnęło pozycję największej firmy ubezpieczeniowej spośród powstałych w warunkach gospodarki wolnorynkowej w Polsce. Głównym akcjonariuszem spółek Grupy ERGO Hestia jest międzynarodowy koncern ubezpieczeniowy ERGO Versicherungsgruppe AG, należący do największego reasekuratora, Munich Re.

Prezesem Grupy ERGO Hestia od początku jej funkcjonowania jest Piotr Maria Śliwicki.

 

Kontakt

Rzecznik Prasowy

Marcin Żebrowski

Załączniki

pobierz [606,5 kB] IMG_3925.jpg

IMG_3925.jpg

pobierz [1,5 MB] Hestia_KongresPS-.jpg

Hestia_KongresPS-.jpg

pobierz [373,6 kB] Hestia_KongresPS-38.jpg

Hestia_KongresPS-38.jpg

pobierz [1,5 MB] Hestia_KongresPS-84.jpg

Hestia_KongresPS-84.jpg

pobierz [423,6 kB] Hestia_KongresPS-6954.jpg

Hestia_KongresPS-6954.jpg

pobierz [645,0 kB] Hestia_KongresPS-7028.jpg

Hestia_KongresPS-7028.jpg

pobierz [1,5 MB] Hestia_KongresPS-7112.jpg

Hestia_KongresPS-7112.jpg

pobierz [395,5 kB] Hestia_KongresPS-7231.jpg

Hestia_KongresPS-7231.jpg

pobierz [512,0 kB] Hestia_KongresPS-7252.jpg

Hestia_KongresPS-7252.jpg

pobierz [370,3 kB] Hestia_KongresPS-7281.jpg

Hestia_KongresPS-7281.jpg

pobierz [476,8 kB] Hestia_KongresPS-7318.jpg

Hestia_KongresPS-7318.jpg