Anna Ralcewicz nową szefową zespołu szkoleń w ERGO Hestii

Anna Ralcewicz to Coach ICC i absolwentka MBA, z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu i tworzeniu programów szkoleniowych oraz rozwojowych. 17 lutego zacznie zarządzać Zespołem Szkoleń w Departamencie Sprzedaży ERGO Hestii. Firma od lat inwestuje w profesjonalne szkolenia dla agentów i stale rozwija ofertę.  

Anna Ralcewicz obejmuje stanowisko Dyrektora ds. Szkoleń. W dotychczasowej karierze wyraźnie stawiała na rozwój w obszarze sprzedaży, zarządzania i doradztwa. Potwierdzeniem posiadanych kompetencji i umiejętności są nie tylko przeprowadzone projekty, ale także liczne, kursy, zakończone uzyskaniem certyfikatu.

Nowa Dyrektor będzie kontynuowała strategię zespołu szkoleniowego ERGO Hestii, który od lat stawia przede wszystkim na wspomaganie agenta w jego rozwoju. - Jednym z moich celów jest wniesienie do ERGO Hestii nowej jakości związanej z tzw. szkoleniami miękkimi, przy jednoczesnym zachowaniu i udoskonalaniu programów, które już działają i są uznane na rynku – podkreśla Anna Ralcewicz.


Tysiące przeszkolonych agentów


Zmiana pozwoli na dalszy rozwój Zespołu Szkoleń i całej Sieci Sprzedaży. Tylko w 2019 roku przeszkolonych zostało ponad 5 000 agentów na terenie całej Polski. W planach na bieżący rok jest szeroka gama szkoleń, zarówno z zakresu ubezpieczeń majątkowych, jak i życiowych. Oferta obejmuje nie tylko szkolenia stacjonarne, ale też webinaria, filmy instruktażowe czy tutoriale. Kolejną możliwością są „szyte na miarę” warsztaty grupowe czy dedykowane programy indywidualne.

***

Informacje o Grupie ERGO Hestia

Grupa ERGO Hestia to pionier najbardziej innowacyjnych rozwiązań w sektorze ubezpieczeń. Niemal od 30 lat pozostaje wiarygodnym i niezawodnym partnerem oferującym produkty i usługi ubezpieczeniowe najwyższej jakości. Co roku zapewnia ochronę ponad 3 milionom klientów indywidualnych oraz kilkuset tysiącom firm i przedsiębiorstw.

Grupę ERGO Hestia tworzą dwie spółki ubezpieczeniowe: STU ERGO Hestia SA i STU na Życie ERGO Hestia SA. Spółki Grupy oferują ubezpieczenia dla klientów indywidualnych w zakresie ochrony majątku i życia, a także dla przemysłu oraz małego i średniego biznesu. Ubezpieczenia oferowane są pod 4 markami: ERGO Hestia, MTU, mtu24.pl oraz You Can Drive.

Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia powstało w 1991 roku. Dzięki dynamicznemu rozwojowi osiągnęło pozycję największej firmy ubezpieczeniowej spośród powstałych w warunkach gospodarki wolnorynkowej w Polsce. Głównym akcjonariuszem spółek Grupy ERGO Hestia jest międzynarodowy koncern ubezpieczeniowy ERGO Versicherungsgruppe AG, należący do największego reasekuratora, Munich Re.

Prezesem Grupy ERGO Hestia od początku jej funkcjonowania jest Piotr Maria Śliwicki.

 

Kontakt

Rzecznik Prasowy

Marcin Żebrowski

Załączniki

pobierz [34,9 kB] foto A.Ralcewicz1.jpg

foto A.Ralcewicz1.jpg