Akcja #zostańwdomu w wykonaniu ERGO Hestii. Cykl artykułów pomoże dobrze spędzić czas bez wychodzenia na zewnątrz

ERGO Hestia dołączyła do akcji #zostańwdomu i proponuje pracownikom, klientom oraz agentom, co robić, by kreatywnie spędzić ten czas. Na jej stronie internetowej pojawił się cykl artykułów z pomysłami na relaks bez wychodzenia na zewnątrz.

ERGO Hestia aktywnie angażuje się w walkę z koronawirusem. Od jakiegoś już czasu trwa kampania „W trosce o wspólne bezpieczeństwo”, w ramach której ubezpieczyciel radzi agentom i klientom, jak korzystać z jego systemów, by móc załatwić jak najwięcej spraw załatwić zdalnie. Teraz dzieli się pomysłami na to, co można robić w domu, by dbać o zdrowie, poszerzać horyzonty lub po prostu – się nie nudzić.

W domu, ale bez nudy

W artykułach możemy przeczytać między innymi o wirtualnych podróżach kulturalnych, które pozwolą nam zobaczyć najwspanialsze muzea na całym świecie. Czy wiedzieliście, że wystarczy kilka kliknięć myszki, by „pojechać” do Rzymu i zobaczyć Kaplicę Sykstyńską, następnie trafić do Amsterdamu, by podziwiać dzieła w Muzeum van Gogha, a wycieczkę zakończyć w najstarszym muzeum w Stanach Zjednoczonych - Metropolitan Museum of Art?

Dobrą wiadomość usłyszą również miłośnicy teatru. W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego wszystkie przedstawienia zostały odwołane. ERGO Hestia proponuje jednak alternatywę - skorzystanie z bogatych zbiorów Narodowego Instytutu Audiowizualnego. Można obejrzeć tam, zupełnie bezpłatnie, takie dzieła jak „Śluby panieńskie” (reżyseria Jan Englert), „Między nami dobrze jest” (Grzegorz Jarzyna), „Rewizor” (Jerzy Stuhr), „H.” (Jan Klata), „Orfeusz i Eurydyka” (Mariusz Treliński).

Nie tylko kultura

Tego typu propozycji jest znacznie więcej, ale ERGO Hestia nie ogranicza się w nich do oferty kulturalnej. Dla przykładu w innym artykule znajdują się porady dietetyka, dzięki którym można wzmocnić odporność. Możemy się dowiedzieć, o które produkty warto wzbogacić codzienne menu, jak ważny jest cynk w żywności, a także co jeść, by do naszego organizmu trafiały korzystne bakterie jelitowe.

Strona #zostańwdomu jest codziennie aktualizowana, a jej czytelnicy poznają między innymi ćwiczenia, które można wykonywać bez wychodzenia na zewnątrz, najlepsze książki polecane przez ERGO Hestię, a także wskazówki zarządzania emocjami w tym trudnym momencie.

 

***

Informacje o Grupie ERGO Hestia

Grupa ERGO Hestia to pionier najbardziej innowacyjnych rozwiązań w sektorze ubezpieczeń. Niemal od 30 lat pozostaje wiarygodnym i niezawodnym partnerem oferującym produkty i usługi ubezpieczeniowe najwyższej jakości. Co roku zapewnia ochronę ponad 3 milionom klientów indywidualnych oraz kilkuset tysiącom firm i przedsiębiorstw.

Grupę ERGO Hestia tworzą dwie spółki ubezpieczeniowe: STU ERGO Hestia SA i STU na Życie ERGO Hestia SA. Spółki Grupy oferują ubezpieczenia dla klientów indywidualnych w zakresie ochrony majątku i życia, a także dla przemysłu oraz małego i średniego biznesu. Ubezpieczenia oferowane są pod 4 markami: ERGO Hestia, MTU, mtu24.pl oraz You Can Drive.

Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia powstało w 1991 roku. Dzięki dynamicznemu rozwojowi osiągnęło pozycję największej firmy ubezpieczeniowej spośród powstałych w warunkach gospodarki wolnorynkowej w Polsce. Głównym akcjonariuszem spółek Grupy ERGO Hestia jest międzynarodowy koncern ubezpieczeniowy ERGO Versicherungsgruppe AG, należący do największego reasekuratora, Munich Re.

Prezesem Grupy ERGO Hestia od początku jej funkcjonowania jest Piotr Maria Śliwicki.

Kontakt

Rzecznik Prasowy

Marcin Żebrowski