Koronawirus w Polsce. ERGO Hestia rozpoczyna cykl eksperckich wykładów dla agentów i pracowników

O koronawirusie mówią wszyscy, ale czy jesteśmy w stanie powiedzieć, co jest faktem, a co nie do końca? ERGO Hestia rozumiejąc potrzebę dostarczania obiektywnych informacji rozpoczyna cykl wykładów dla pracowników i agentów, podczas których eksperci z różnych dziedzin będą odpowiadali na pytania.

Sopockie towarzystwo ubezpieczeniowe rozpoczęło współpracę z najlepszymi ekspertami w Polsce. Dzięki temu uczestnicy webinariów będą mogli otrzymać sprawdzone i rzetelne informacje o sprawach związanych z koronawirusem.  

Wykład wirusologa

Wykłady dla pracowników i agentów będą odbywały się co tydzień, w każdą środę. Pierwsze wirtualne spotkanie zostało zaplanowane już na środę 25 marca. Ekspertem będzie prof. dr hab. Włodzimierz Gut – wirusolog z Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny. Gość ERGO Hestii wyjaśni, co należy wiedzieć o koronawirusie i zdradzi, jak najlepiej minimalizować zagrożenie.

Podczas wykładu na żywo będzie można zadawać pytania profesorowi. Transmisja rozpocznie się w środę 25 marca o godzinie 12:00. Pracownicy i agenci otrzymają link do specjalnej strony, poprzez którą będą mogli na żywo oglądać i komentować transmisję.

ERGO Hestia zapewnia, że treści z webinariów będą dostępne dla wszystkich już po zakończeniu wykładów.

Zdalnie i aktywnie

ERGO Hestia od samego początku pojawienia się koronawirusa angażuje się we wsparcie agentów i pracowników w pracy zdalnej. W ramach kampanii „W trosce o wspólne bezpieczeństwo” i #UbezpieczamZdalnie udostępnia narzędzia, które pozwalają na efektywną pracę z domu, a także radzi, co robić, aby minimalizować ryzyko zakażenia koronawirusem.

***

Informacje o Grupie ERGO Hestia

Grupa ERGO Hestia to pionier najbardziej innowacyjnych rozwiązań w sektorze ubezpieczeń. Niemal od 30 lat pozostaje wiarygodnym i niezawodnym partnerem oferującym produkty i usługi ubezpieczeniowe najwyższej jakości. Co roku zapewnia ochronę ponad 3 milionom klientów indywidualnych oraz kilkuset tysiącom firm i przedsiębiorstw.

Grupę ERGO Hestia tworzą dwie spółki ubezpieczeniowe: STU ERGO Hestia SA i STU na Życie ERGO Hestia SA. Spółki Grupy oferują ubezpieczenia dla klientów indywidualnych w zakresie ochrony majątku i życia, a także dla przemysłu oraz małego i średniego biznesu. Ubezpieczenia oferowane są pod 4 markami: ERGO Hestia, MTU, mtu24.pl oraz You Can Drive.

Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia powstało w 1991 roku. Dzięki dynamicznemu rozwojowi osiągnęło pozycję największej firmy ubezpieczeniowej spośród powstałych w warunkach gospodarki wolnorynkowej w Polsce. Głównym akcjonariuszem spółek Grupy ERGO Hestia jest międzynarodowy koncern ubezpieczeniowy ERGO Versicherungsgruppe AG, należący do największego reasekuratora, Munich Re.

Prezesem Grupy ERGO Hestia od początku jej funkcjonowania jest Piotr Maria Śliwicki.

 

Kontakt

Rzecznik Prasowy

Marcin Żebrowski

Załączniki

pobierz [197,6 kB] ERGO_Hestia_Webinarium.PNG

ERGO_Hestia_Webinarium.PNG