Zaloguj się do osobistego konta ubezpieczeniowego:

Prościej się nie da. Klient ERGO Hestii może zdalnie zawrzeć umowę jednym kliknięciem

Wszystko zdalnie i najprościej, jak się da. Wystarczy kilka sekund, by klient ERGO Hestii zatwierdził polisę. Rozwiązanie #TotalnieZdalnie daje możliwości, jakich do tej pory jeszcze nie było. Wszystko opiera się na zasadzie PPZ – Prześlij, Potwierdź, Zapłać.

Nowy pomysł ERGO Hestii jest maksymalnie prosty. Teraz agenci mogą skorzystać z systemów takich jak iHestia, Jupiter i Syriusz, gdzie w pełni zdalnie przeprowadzą ścieżkę sprzedaży produktów. Klient, by „podpisać” umowę, musi tylko wejść w nadesłany do niego link i wpisać PESEL lub kod z wiadomości SMS. To zajmuje kilka sekund.

- Aktualne okoliczności dodatkowo nas mobilizują, aby dostosowywać do nich różne procesy. Od początku zachęcaliśmy agentów do pracy zdalnej i udostępnialiśmy niezbędne do tego narzędzia. Teraz ich prostota wchodzi na jeszcze wyższy poziom. Nie da się zawierać umów w sposób łatwiejszy niż zaproponowaliśmy – mówi Justyna Wajs, Członek Zarządu ERGO Hestii.

Co istotne, nowa funkcjonalność zostaje wprowadzona na stałe i będzie można z niej korzystać również po zakończeniu pandemii.

Zmiany nie wiążą się z dodatkowymi obowiązkami dla agentów. Za pomocą jednego przycisku będą generowali automatyczną wiadomość e-mail z linkiem do oferty. Z drugiej strony klient klika w link i wpisuje numer PESEL lub hasło SMS. Po akceptacji oferty ubezpieczenia, automatycznie wygenerowana zostanie polisa lub Certyfikat przystąpienia do ubezpieczenia.

Po zawarciu w ten sposób umowy ubezpieczenia majątkowego lub ERGO 4, klient w każdym momencie może aktywować iKonto, aby zarządzać swoimi polisami.

Plusy rozwiązania #TotalnieZdalnie:

Dodatkowo rozwiązanie będzie całkowicie dostosowane do urządzeń mobilnych.

***

Informacje o Grupie ERGO Hestia

Grupa ERGO Hestia to pionier najbardziej innowacyjnych rozwiązań w sektorze ubezpieczeń. Niemal od 30 lat pozostaje wiarygodnym i niezawodnym partnerem oferującym produkty i usługi ubezpieczeniowe najwyższej jakości. Co roku zapewnia ochronę ponad 3 milionom klientów indywidualnych oraz kilkuset tysiącom firm i przedsiębiorstw.

Grupę ERGO Hestia tworzą dwie spółki ubezpieczeniowe: STU ERGO Hestia SA i STU na Życie ERGO Hestia SA. Spółki Grupy oferują ubezpieczenia dla klientów indywidualnych w zakresie ochrony majątku i życia, a także dla przemysłu oraz małego i średniego biznesu. Ubezpieczenia oferowane są pod 4 markami: ERGO Hestia, MTU, mtu24.pl oraz You Can Drive.

Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia powstało w 1991 roku. Dzięki dynamicznemu rozwojowi osiągnęło pozycję największej firmy ubezpieczeniowej spośród powstałych w warunkach gospodarki wolnorynkowej w Polsce. Głównym akcjonariuszem spółek Grupy ERGO Hestia jest międzynarodowy koncern ubezpieczeniowy ERGO Versicherungsgruppe AG, należący do największego reasekuratora, Munich Re.

Prezesem Grupy ERGO Hestia od początku jej funkcjonowania jest Piotr Maria Śliwicki.

 

Kontakt

Biuro Komunikacji

Wiktor Miliszewski

Załączniki

pobierz [53.9 kB]

10042020_ERGO_Hestia_TotalnieZdalnie.docx

pobierz [74.9 kB] TotalnieZdalnie banner.png

TotalnieZdalnie banner.png

pobierz [46.3 kB] #TotalnieZdalnie.png

#TotalnieZdalnie.png