Zaloguj się do osobistego konta ubezpieczeniowego:

ERGO Hestia kształci programistów

ERGO Hestia umożliwia zdobycie kwalifikacji programisty robotów swoim pracownikom. W szkoleniu Bootcamp RPA wzięli udział eksperci zajmujący się likwidacją szkód, windykacji i obsługi klienta. Nowe umiejętności będą wykorzystywać w dziale IT pracując nad rozwiązaniami usprawniającymi procesy operacyjne w firmie.

„Zadaniem uczestników bootcampu była automatyzacja wybranych procesów operacyjnych. W efekcie ich pracy powstało aż 8 robotów, co znacznie przerosło nasze wstępne założenia. Wszystkie opracowane w ten sposób nowe rozwiązania przeszły już testy i będą sukcesywnie wdrażane” – mówi Oskar Jedynasty, dyrektor Działu Automatyzacji w Departamencie IT ERGO Hestii. „Bootcamp RPA to kolejny krok ERGO Hestii w kierunku automatyzacji procesów. Na ten moment nasze procesy operacyjne wspiera już ponad 30 robotów. Do końca roku chcemy podwoić tę liczbę” – dodaje Oskar Jedynasty.

Zorganizowany przez ERGO Hestię Bootcamp obejmował intensywny, 2-miesięczny program szkolenia. Uczestnicy mogli liczyć na wprowadzenie teoretyczne, dzięki któremu poziom ich wiedzy został wyrównany, a następnie zajęcia praktyczne. W szkoleniu wzięło udział 9 pracowników, którzy do tej pory nie zajmowali się zawodowo programowaniem. Wszyscy ukończyli Bootcamp z sukcesem i będą dalej pracować w rozwijając swoje kompetencje w programowaniu.

„Specjaliści ERGO Hestii najlepiej wiedzą, które procesy warto usprawnić w firmie, ponieważ przestrzeń do zmian zauważają w swojej codziennej pracy. Dlatego tworzone przez nich rozwiązania są bardzo praktyczne i skuteczne.  Bez ich specjalistycznej wiedzy i doświadczenia nie byłoby to jednak możliwe” - mówi Oskar Jedynasty, dyrektor Działu Automatyzacji w Departamencie IT ERGO Hestii.

Do programu, który umożliwiał zdobycie kwalifikacji programisty robotów, mogli przystąpić wszyscy pracownicy ERGO Hestii. Zgłosiło się 31 osób, z czego w wyniku dwuetapowej rekrutacji wyłoniono 9 uczestników. Wszyscy z sukcesem ukończyli Bootcamp.

***

Informacje o Grupie ERGO Hestia

Grupa ERGO Hestia to pionier najbardziej innowacyjnych rozwiązań w sektorze ubezpieczeń. Niemal od 30 lat pozostaje wiarygodnym i niezawodnym partnerem oferującym produkty i usługi ubezpieczeniowe najwyższej jakości. Co roku zapewnia ochronę ponad 3 milionom klientów indywidualnych oraz kilkuset tysiącom firm i przedsiębiorstw.

Grupę ERGO Hestia tworzą dwie spółki ubezpieczeniowe: STU ERGO Hestia SA i STU na Życie ERGO Hestia SA. Spółki Grupy oferują ubezpieczenia dla klientów indywidualnych w zakresie ochrony majątku i życia, a także dla przemysłu oraz małego i średniego biznesu. Ubezpieczenia oferowane są pod 4 markami: ERGO Hestia, MTU, mtu24.pl oraz You Can Drive.

Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia powstało w 1991 roku. Dzięki dynamicznemu rozwojowi osiągnęło pozycję największej firmy ubezpieczeniowej spośród powstałych w warunkach gospodarki wolnorynkowej w Polsce. Głównym akcjonariuszem spółek Grupy ERGO Hestia jest międzynarodowy koncern ubezpieczeniowy ERGO Versicherungsgruppe AG, należący do największego reasekuratora, Munich Re.

Prezesem Grupy ERGO Hestia od początku jej funkcjonowania jest Piotr Maria Śliwicki.

 

Kontakt

Biuro Komunikacji

Wiktor Miliszewski

Załączniki

pobierz [189,4 kB] ERGO Hestia Bootcamp RPA1.jpg

ERGO Hestia Bootcamp RPA1.jpg

pobierz [212,7 kB] ERGO Hestia Bootcamp RPA2.jpg

ERGO Hestia Bootcamp RPA2.jpg

pobierz [122,5 kB] ERGO Hestia Bootcamp RPA3.jpg

ERGO Hestia Bootcamp RPA3.jpg

pobierz [128,3 kB] ERGO Hestia Bootcamp RPA4.jpg

ERGO Hestia Bootcamp RPA4.jpg

pobierz [130,8 kB] ERGO Hestia Bootcamp RPA5.jpg

ERGO Hestia Bootcamp RPA5.jpg

pobierz [53,3 kB]

04082020_ERGO_Hestia_Bootcamp_RPA.docx