Zaloguj się do osobistego konta ubezpieczeniowego:

600 brokerów na szkoleniach ERGO Hestii

Ponad 600 brokerów wzięło udział w programie edukacyjnym online zorganizowanym przez ERGO Hestię. Cykl 16 szkoleń obejmował zagadnienia z zakresu identyfikacji, oceny i kontrolowania ryzyka ubezpieczeniowego oraz likwidacji szkód. Wkrótce odbędą się kolejne webinary skierowane do partnerów sopockiego ubezpieczyciela.

Celem szkoleń ERGO Hestii jest nie tylko przekazanie wiedzy, ale też praktycznych narzędzi, które brokerzy mogą wykorzystać w codziennej pracy z klientami.

Program został opracowany tak, by ułatwić partnerom biznesowym współpracę z klientami w obliczu zmian, które wniosła epidemia. Przedsiębiorcy - a co za tym idzie brokerzy i agenci ubezpieczeniowi - spotykają się na co dzień z nowymi wyzwaniami, takimi jak np. ataki hakerskie. Spotkania z ekspertami ERGO Hestii pomagają zarówno pośrednikom, jak i ich klientom, przygotować się na te ryzyka.

„W trakcie szkoleń poszerzyliśmy i uporządkowaliśmy wiedzę uczestników z zakresu szeroko pojętej inżynierii ryzyka. Zapoznanie się z zagadnieniami technicznymi z obszaru ryzyk majątkowych, cybernetycznych czy odpowiedzialności cywilnej pozwoli brokerom na budowanie profesjonalnych programów ubezpieczeniowych, uwzględniających środki minimalizujące ryzyko” – wyjaśnia Zbigniew Żyra, dyrektor zespołu inżynierskiego w Biurze Hestia Corporate Solutions.

„Zainteresowanie szkoleniami jest bardzo duże. Chętnych nadal jest wielu, dlatego planujemy powtórzenie kursów jesienią” – mówi Agnieszka Szczepkowska z Biura Ubezpieczeń Korporacyjnych ERGO Hestii, współorganizatorka szkoleń.

To kolejne szkolenia organizowane przez ERGO Hestię dla pośredników. W poprzednim cyklu wzięli udział agenci zajmujący się małymi, średnimi i dużymi firmami.

***

Informacje o Grupie ERGO Hestia

Grupa ERGO Hestia to pionier najbardziej innowacyjnych rozwiązań w sektorze ubezpieczeń. Niemal od 30 lat pozostaje wiarygodnym i niezawodnym partnerem oferującym produkty i usługi ubezpieczeniowe najwyższej jakości. Co roku zapewnia ochronę ponad 3 milionom klientów indywidualnych oraz kilkuset tysiącom firm i przedsiębiorstw.

Grupę ERGO Hestia tworzą dwie spółki ubezpieczeniowe: STU ERGO Hestia SA i STU na Życie ERGO Hestia SA. Spółki Grupy oferują ubezpieczenia dla klientów indywidualnych w zakresie ochrony majątku i życia, a także dla przemysłu oraz małego i średniego biznesu. Ubezpieczenia oferowane są pod 4 markami: ERGO Hestia, MTU, mtu24.pl oraz You Can Drive.

Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia powstało w 1991 roku. Dzięki dynamicznemu rozwojowi osiągnęło pozycję największej firmy ubezpieczeniowej spośród powstałych w warunkach gospodarki wolnorynkowej w Polsce. Głównym akcjonariuszem spółek Grupy ERGO Hestia jest międzynarodowy koncern ubezpieczeniowy ERGO Versicherungsgruppe AG, należący do największego reasekuratora, Munich Re.

Prezesem Grupy ERGO Hestia od początku jej funkcjonowania jest Piotr Maria Śliwicki.

 

Kontakt

Biuro Komunikacji

Wiktor Miliszewski

Załączniki

pobierz [52.2 kB]

20082020_ERGO_Hestia_szkolenia_brokerów.docx