Zaloguj się do osobistego konta ubezpieczeniowego:

ERGO Hestia sponsorem tytularnym ERGO ARENY do 2025 roku

ERGO Hestia podpisała 5-letnią umowę partnerską na sponsoring tytularny ERGO ARENY. To kontynuacja wieloletniej współpracy. ERGO Hestia jest sponsorem tytularnym hali od 10 lat, czyli od momentu jej powstania.

Umowa dotycząca sponsoringu potrwa do 2025 r. i została podpisana przez spółkę Hala Gdańsk-Sopot. ERGO ARENA zlokalizowana jest na granicy Gdańska i Sopotu - linia graniczna pomiędzy miastami przebiega dokładnie przez środek obiektu. To także ważny obiekt na mapie Polski, w którym miało miejsce wiele unikatowych wydarzeń sportowych i kulturalnych o międzynarodowej randze.

ERGO Hestia nie tylko przedłużyła umowę partnerską, ale zaproponowała także dodatkowe rozwiązania sponsoringowe, między innymi takie jak rozbudowa stref rowerowych ze stacjami naprawczymi, czy stref parkowania dla aut elektrycznych oraz strefy wi-fi. Inicjatywy te wpisują się w realizowaną przez ERGO Hestię strategię proekologiczną, która zakłada wspieranie działań na rzecz ochrony środowiska zarówno wewnątrz firmy i w jej otoczeniu.

„Cieszymy się, że możemy przedłużyć umowę sponsoringową z ERGO Hestią, jedną z największych w Polsce firm ubezpieczeniowych, która systematycznie podejmuje działania wspierające rozwój szeroko pojętej kultury i podziela nasze sportowe pasje. Dotychczasowa współpraca umożliwiła na gdańsko-sopockiej granicy realizację aż 1253 imprez, dzięki czemu w ERGO ARENIE gościliśmy już ponad 4 miliony osób. Mamy nadzieję, że nowe, wspólne 5 lat zaowocuje kolejnymi ważnymi, z punktu widzenia zarówno lokalnego jak i międzynarodowego, projektami, a nasza współpraca dalej umacniać będzie znaczenie strategiczne obu marek. Fakt, że firma taka jak ERGO Hestia zdecydowała się pozostać z nami, to olbrzymia motywacja do dalszego działania” – komentuje Magdalena Sekuła, prezes zarządu spółki Hala Gdańsk-Sopot, operatora ERGO ARENY.

ERGO ARENA może pomieścić do 15 000 widzów. Hala, której właścicielami są Miasto Gdańsk i Miasto Sopot, daje możliwość rozegrania całego wachlarza konkurencji sportowych. Siatkówka, koszykówka, piłka ręczna, sporty walki – obecność tych dyscyplin to codzienność obiektu. Jednak gotowość do prezentowania hokeja, sportów motorowych, a nawet windsurfingu czyni to miejsce całkowicie wyjątkowym. ERGO ARENA jest znana nie tylko z wydarzeń sportowych. Rozbudowany system audio, doskonała akustyka obiektu, konstrukcja dachowa pozwalająca na podwieszenie do 144 ton sprzętu oświetleniowego lub nagłośnieniowego, a także duża przestrzeń gwarantują najwyższą jakość imprez muzycznych oraz widowisk teatralnych. Pełne zaplecze techniczne pozwala ponadto organizować konferencje, spotkania biznesowe, targi, bankiety, gale, czy też inne, mniej konwencjonalne wydarzenia. Wysokie standardy rozwiązań technologicznych powodują, że ERGO ARENA jest nie tylko uniwersalna, ale również bezpieczna i wygodna dla odwiedzających, dając możliwość organizowania wydarzeń na najwyższym, światowym poziomie.

***

Informacje o Grupie ERGO Hestia

Grupa ERGO Hestia to druga co do wielkości firma ubezpieczeniowa na polskim rynku, pionier najbardziej innowacyjnych rozwiązań w tym sektorze. Od niemal 30 lat pozostaje wiarygodnym i niezawodnym partnerem oferującym najwyższej jakości produkty i usługi. Co roku zapewnia ochronę ponad 3 milionom klientów indywidualnych oraz kilkuset tysiącom firm i przedsiębiorstw.

Grupę ERGO Hestia tworzą dwie spółki ubezpieczeniowe: STU ERGO Hestia SA i STU na Życie ERGO Hestia SA. Spółki Grupy oferują ubezpieczenia dla klientów indywidualnych w zakresie ochrony majątku i życia, a także dla przemysłu oraz małego i średniego biznesu. Nasze ubezpieczenia oferowane są pod 4 markami: ERGO Hestia, MTU, mtu24.pl oraz You Can Drive.

Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia powstało w 1991 roku. Dzięki dynamicznemu rozwojowi osiągnęło pozycję największej firmy ubezpieczeniowej spośród powstałych w warunkach gospodarki wolnorynkowej w Polsce. Głównym akcjonariuszem spółek Grupy ERGO Hestia jest międzynarodowy koncern ubezpieczeniowy ERGO Versicherungsgruppe AG, należący do największego reasekuratora, Munich Re.

Prezesem Grupy ERGO Hestia od niemal 30 lat funkcjonowania firmy jest Piotr Maria Śliwicki

Kontakt

Rzecznik Prasowy

Marcin Żebrowski

Załączniki

pobierz [818,8 kB] ERGO ARENA ERGO Hestia.jpg

ERGO ARENA ERGO Hestia.jpg

pobierz [52,3 kB]

2020-10-21_ERGO_HESTIA_ERGO_ARENA.docx